Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Foci mellett lehet tömegnövelni?

Foci mellett lehet tömegnövelni?

Figyelt kérdés

Hali!

A kérdésem az lenne, hogy foci edzések mellett lehet rendesen tömegnövelni? (heti 2 fociedzés+hétvégén meccs(ek)) emellett heti 3szor járnék kondizni(ha tudok de az egyetem mellett lehet hogy csak heti 2x)...

Magas vékony testalkatú /nehezen hízó/ alkat vagyok

Lehet így is tömeget növelni? A sok futástól nemfog nagyon lemenni? (az étrendet 100%ig nemfogom tudni betartani, de törekszek rá..)

Vagy így elég lassú lesz a fejlődés?



2015. jan. 7. 22:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
igy nagyon nehezen fogsz fejlődni kinézetre maximum akkor hogy ha veszel tömegnövelőt meg hasonlókat... és a box mellett nem hogy nem híztam még fogytam is :)
2015. jan. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

Ha csak hülyeséget tudsz írni, inkább ne válaszolj.(#1)


Természetesen lehet, csak így valószínűleg magasabb szénhidrátbevitelre lesz szükséged.

2015. jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#2-es:

Köszi!

A fejlődés gyorsaságát/mértékét akkor nemigazán befolyásolja majd ugye?

2015. jan. 7. 22:30
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha kalóriapluszban tudsz maradni, és eleget pihensz, akkor nem.


Viszont a lábad lehet hogy le fog maradni, mert a foci miatt nem tud rendesen regenerálódni

2015. jan. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát ez viszont nem hír, így nyárrá azért valamennyit tudok lábra is felhozni majd, nem?
2015. jan. 7. 22:47
 6/15 anonim ***** válasza:
Majd kiderül.
2015. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok kötekedni,de magas,!VÉKONY! nehezen hizó,ha focizik és aval is kalóriát éget,szerinted tud annyit enni,hogy +ban maradjon?
2015. jan. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog a focittól kevésbé regenerálódni. Jol fog fejlodni. Teljes test edzést csinálj és akkor rendben leszel.
2015. jan. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
De a lába attól még minden nap terhelődik.
2015. jan. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól még tud nőni.
2015. jan. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!