Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egészségtelen konzerv kajakra...

Egészségtelen konzerv kajakra alapozni az étrendet?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú lenne leírni, hogy miért kérdezem.

Most röviden csak annyit, hogy írok, hogy MERT olcsóbb.

Ha igen miért egészségtelen?


Konzerv melegszendvics, konzerv babgulyás, konzerv hal, konzerv zöldség, konzerv anyámkínja...


Most ne azzal gyertek, hogy ez diétás vagy nem diétás.



2015. jan. 11. 04:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha szereted a tartósítószereket, mesterséges ízesítőket, a vitaminhiányt, akkor alapozd.
2015. jan. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nézd meg az összetevőket, gyakran csak sóval tartósítanak, szóval nem feltétlenül fogod magad egyéb adalékanyagokkal tömni. Esetleg gondolkozz el mirelit cuccokban, a fagyasztás a legjobb tartósítószer :)
2015. jan. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
37%

A konzervben mennyi tartósítószer van? Ha valamit egyszer hőkezelnek, lezárnak akkor miért kellene tartósítószer bele?


Amúgy a testépítő étrend mikor szólt az egészségről?

2015. jan. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

A hal az szerintem jöhet, meg a zöldség is.

Bár jah, a fagyasztott jobb lenne.

A "konzerv melegétel" kategóriát viszont inkább kihagynám, szal a babgulyást, a paradicsomos káposztát meg a többit.

2015. jan. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 - palilaci - ***** válasza:

"Amúgy a testépítő étrend mikor szólt az egészségről?"


Hmmm nezzuk csak magas mikro es makro tapanyag arány és rostokban gazdag. Szerintem a natur testepito etrend egeszseges.


Kerdezo

nem kell tartanod a konzervektol. Ha jók az alapanyagok siman jó tomegelesre.

2015. jan. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Túlzott zabálás, sok gabonafogyasztás, sok szénhidrát, tejszármazékok.. csak egy módosulata a nyugati étrendnek.
2015. jan. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 - palilaci - ***** válasza:
Ha kifejtened, hogy miert egeszsegtelenek a tejszarmazekok es a gabonafelek komolyan is vennelek.
2015. jan. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nincs értelme kifejtenem. Nem velem kell vitatkoznod, hanem a táplálkozástudománnyal. Ha akarod akkor utána olvasol, ha nem akarod akkor nem.


Senkit sem érdekel kit/mit veszel komolyan, Testvér.


Lényeg, hogy a testépítő étkezés az izomzat fejlesztéséről szól. Emellett az egészség csak erősen másodlagos (vagy harmadlagos). Pedig tömegelni is lehetne egészségesebben, tisztább étkezés mellett.

2015. jan. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
De, kérlek, fejtsd ki, mert én megpróbáltam utánanézni, de nemigazán találtam róla semmit!
2015. jan. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem találtál semmit a gluténfogyasztás következményeiről, gabona lektinek és betegségek kapcsolatáról, sok szénhidrátfogyasztás hormonális következményeiről, tehéntej hatásairól, kazeinről, növekedési faktorokról, autoimmun betegségekről?


Hát, ha ez nem ment akkor fölösleges nekem kifejtenem bármit is, mivel ezek megértése messze túlmutat némi szakirodalom keresés nehézségein :S

2015. jan. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!