Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egészségtelen konzerv kajakra...

Egészségtelen konzerv kajakra alapozni az étrendet?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú lenne leírni, hogy miért kérdezem.

Most röviden csak annyit, hogy írok, hogy MERT olcsóbb.

Ha igen miért egészségtelen?


Konzerv melegszendvics, konzerv babgulyás, konzerv hal, konzerv zöldség, konzerv anyámkínja...


Most ne azzal gyertek, hogy ez diétás vagy nem diétás.



2015. jan. 11. 04:57
1 2
 11/19 - palilaci - ***** válasza:
Kérlek akkor Tesó mondd meg, hogy mi az egészséges és hogy Te mit eszel :D
2015. jan. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Igen.Tele van mindenféle tartósítószerekkel...Illetve ha az a konzerv hal pl. ruszli az még jó.Abba nincs annyi sz*r.A zöldség is jó ,jobb mint a semmi.

(De ezek a készétel konzervek nem tesznek jót hosszútávon.Azok amelyeket csak fel kell melegíteni s kész a gulyás stb.)

2015. jan. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én csak tartósítóipari mérnök vagyok, de engem úgy képeztek, hogy konzerveket tilos tartósítószerekkel tartósítani, ugyanis ezt a célt a hőkezelés szolgálja és a hermetikus zárás.


De.. biztos van aki jobban tudja az előírásokat. Mondjuk ezek az előírások bármikor megtekinthetők, csak hogy ne legyen félreértés belőlük.



Én zöldségeket és húsokat eszem, most például gulyás levest. Marha hús és zöldségek, fűszerek. Szeretem amúgy a zsíros húsételeket és a zöldségeket is általában zsírral eszem. Mindent fogyasztok hőkezelve és nyersen is.

2015. jan. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 - palilaci - ***** válasza:
Jaaa Te vagy a ketogénes csávó. Óh így már érthető a ch ellenes kampányod
2015. jan. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Na jó, zsíros csávó, én itt kiszálltam, további jó szórakozást...
2015. jan. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A ti ch fogyasztás propagandátok is .. 'tökre' érthető.. csak a lakosság közel fele túlsúlyos, csomóan rákosak és szívbetegek, magas vérnyomással küzdenek, a csajok PCOS betegek és inzulinrezisztenciások..


Tényleg hülyeség a szénhidrátfogyasztást korlátozásáról beszélni, dögöljön meg a magyar. Mondjuk én ezt a gondolkodást nem tudom igazán átvenni, nekem kicsikét túl sátánizmusosdi ez, szerintem inkább éljünk egészségben, békében, szenvedés nélkül DE aki gerjed a betegségekre, az tényleg etessen szénhidrátot az emberekkel, had dagadjanak még.


Kaszálhat még többet a gyógyszeripar a betegeken, oda se neki.

2015. jan. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
akkor hogy lehet, hogy nem vagyok sem túlsúlyos, sem rákos, sem szívbeteg, se semmi? o.O
2015. jan. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy a felebarátaid azok. Ha ezt látod, akkor van szemed és használni is tudod.


Ha nem látod, akkor.. boldogabb ember vagy :)

Nem kell mindenkinek a problémákkal foglalkozni, ezt komolyan mondom.

2015. jan. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Na várj! Ha ÉN eszek (szerinted) sok szénhidrátot, akkor hogyhogy mások az elhízottak? o.O
2015. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!