Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti mit gondoltok a testépitőkröl?

Jackson666 kérdése:

Ti mit gondoltok a testépitőkröl?

Figyelt kérdés
Ti felnéztek rájuk ? és nemcsak a hires testépitőkre gondolok hanem akik átlag emberek de gyurnak És ez a mániájuk. mit gondoltok rolluk? Ti tudnátok felnőttként is űzni a testépitést Hosszu ideig? szerintetek aki shinte ennek él az normális dolog? Semmi mással nemfoglalkozik csak a gyurással ez normális? Ki mit gondol erről és az izomagyú emberekről mi a véleménytek?
2015. márc. 20. 17:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos könyvet lehetne róla írni, sőt lexikont!
2015. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki csinálja azt amit szeret. Ha valaki csak a testépítésnek él és egész napja ebből áll, az csinálja ezt. Tényleg fura ha valakinek csak egy hobbija van (szerintem kevés ilyen ember van) de ha így érzi jól magát valaki akkor most mi bajod van vele? Nekem is van egy rakat hobbim, olyan is ami fontosabb nekem a testépítésnél pl. zenélés. Akkor én most egy zeneagyú buta ember vagyok?
2015. márc. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
és ha pl tápkiegre meg minőségibb kajára sok étkezésre nemsajnáljátok a pénzt?
2015. márc. 20. 20:21
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem. A szarabb kaja is pénzbe lenne. És nekünk ez a hobbink, mi erre költünk. Hogy az előző írásomra utaljak, a horgász meg vesz új botot, orsót vagy a hegymászó új bakancsot, kabátot, stb. Vagy aki a kocsiját szerelgeti, tuningolja az arra fog költeni. Nem értem, hogy az miért baj, ha én a testépítésre költök. Azzal nem bántok másokat, neked nem lesz bajod attól, hogy nem arra költöm a lóvét, mint amit te értelmesebbnek gondolnál.
2015. márc. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Sajnálom, inkább okostévére és cigire költök.
2015. márc. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Számomra ez mos kb olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy mit gondolunk azokról, akik könyvet olvasnak.

Van olyan ember, aki be tudja így kategorizálni, hogy "a testépítők" meg "akik nem építenek testet"?


Testéptők között is van normális/gyökér, okos/buta, jófej/tapló. Van, aki nagyon ért hozzá, más hülyébb hozzá, mint én- aki nem építek testet :D


Én nem kategorizálnám ezt így be. Exem pl testépítő. Nem koxol, naturálba nyomja. Kedves, normális, jófej, vicces fiú, komolyan veszi az edzést, és jól néz ki. Az edzőstársa viszont egy beképzelt bun*ó.

2015. márc. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Egyébként, csak h tisztázzuk: a normális kaja sem kerül olyan sok pénzbe, ha figyelembe veszed, hogy az átlag ember mennyi költ sz*r kajákra. Igen, valóban több, de csak egy picivel. A tápkieg. meg nem csak feltétlenül testépítők használják. Én is szedek vitaminokat, még egy-egy protein shake-et is megiszok néha-pedig nem vagyok testépíő.


Más cigire, piára, bulira, nőkre, ruhára stb. költ sok pénzt. Én értelmesebbnek látom h normális kaját vegyen az ember, ne csak a tescos párizsit.

2015. márc. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

természetesen általánosítani nem lehet, biztos vannak értelmes testépítők is, csak én nem sok ilyennel találkoztam még.

az, hogy vki sportol/edz, és jobban akar kinézni, az rendben van. csak amikor vkinek a fő vagy egyetlen hobbija a testépítés, attől azért sokat nem várnék. miért?

1, a testépítés látványsport, az elsődleges célja a kinézet, ebből következik, h aki ennek él, annak nyilván nem a belső értékek a fontosak

2, az a tapasztalatom, hogy a legtöbb hobbi testépítő és profi elnyomott gyerek volt, vagy a magassága/testalkata miatt frusztrált, ezért amikor felszed néhány kg-t , akkor rögtön beszólogatással és nagyképűsködéssel akar kompenzálni.

3, persze leeht mellébeszélni, de valljuk be, aki komolyabban foglalkozik gyúrással, annak nem sok ideje van más hobbira, az, hogy mellette elmegy havonta egyszer biciklizni, azt azért nem tekinteném hobbinak.

összefoglalva: fontosnak tartom, h sportoljanak az emberek, de aki csak a gyúrásnak él, arról megvan a véleményem, pont azért, mert akinek a fő célja az, hogy minél izmosabb legyen, az nem lehet értelmes ember, és elég felszínes is. azért valljuk be, hogy kicsit más kategória egy olyan ember, aki mondjuk az olvasásnak vagy zenének él, mint egy olyan, akinek a fő célja az izmos legyen.

amúgy én már csak azért sem nézek fel rájuk, mert egy szint után kifejezetten rondák. ezek a 90-100-110 kg-os testépítők kifejezetten rondák.

2015. máj. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!