Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha kreatinal dietazok akkor...

Peti6544 kérdése:

Ha kreatinal dietazok akkor tudnak egyszere fogyni is meg noni is?

Figyelt kérdés
ezel az eterendel szertetnek ellkezdeni dietazni [link] 80kg vagyok most hogyis vann ez ha nem fogyok 1 het alatt akkor kell a szenhidratot csokenteni ? meg ha kreatint szedek dieta mellet akkor fogok tudni fogynI persze meg heti 5x50 perc aerob edzesel ez igy jo lenne?

2015. ápr. 1. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Kövér kezdők tudnak izmosodni kalória mínuszban is egy ideig. Amúgy ellentétes folyamat. Kreatinnal több izom tartható meg ès erő. De izomàllat nem leszel tőle. Ez nem kox csak tápkieg.
2015. ápr. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
En nem kezdo vagyok mar 3 eve rendszeresen folytatok sulyzos edzest csak most felszedtem egy kis felesleget es azt szeretnem ledani de izmokbol nemszeretnek vesziteni
2015. ápr. 2. 12:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Írtam: izmosodni nem tudsz. Csak kezdőknél van kalória mínuszban izmosodás. Nàlad lesz izomvesztés, ha jó az étrended és genetikàd akkor kicsi. Naturálban ez van hiàba a kreatin vagy bármi tàpkieg.
2015. ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat a genetikam sajnos nagyon rossz nagyon nehezen izmosodok
2015. ápr. 2. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!