Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kockahas egy hónap alatt?

Kockahas egy hónap alatt?

Figyelt kérdés

[link]


Lehetséges ha heti 3x csinálom és jól kajálok?



2015. ápr. 10. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges, de ha olyan kocka hasra gondolsz amit címlapokon látsz az nem. Főleg ha csak hasprésezel. Valami fog látszani, de falhoz senki se fog rohani.
2015. ápr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ez elég sok mindentől függ. A gének, az izomzatod, hogy pontosan hogy diétázol, és persze ki tudja, hogy kinek mi elég :) Egy hónap, kicsit húzós egy jó kis kockahashoz, én hetente többször csinálnám a helyedbe. Nekem a felülés hozta meg az áttörést nem a hasprés... Én napi 400 felüléssel elintéztem a kérdést, pedig lány vagyok :)
2015. ápr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én amikor nem voltam tisztában az étrenddel, se a fehérjével meg mindennel akkor haspréseket csináltam és nyomott az;) De ettől független a felülés sokat ér. A kettő meg nélkülezhetetlen. Mindkettő nagyon hasznos.
2015. ápr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A felülés nem hasznos, mert idővel nyírja a gerincet. A terhelés sem jó, mert a nagy részét a csípőhajlító izmok veszik át, nem a hasizom. A hasprés sokkal hasznosabb, valamint a függeszkedve végzett lábemelés. Lehet kockahas, ha eleve nincs sok zsír a hasadon és célnak megfelelő étrendet is tartasz. Nem mindegy honnan indulsz. Helyi zsírégetés pedig nincs, nem fog a hasról eltűnni a zsír (ha van) hasedzéssel.
2015. ápr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Musclemore ***** válasza:

Diéta nélkül nem lesz kockahasad, ha alapból sincs...(vagyis nem vagy egy genetikai"csoda")

Kell elegendő izom és kevés zsír ahhoz h kockahasad legyen.

Ha te csak felülésedzgetsz abból nem lesz kockahas, el kell tüntetni a zsírt a hasról h látszódjon az izom..de ez nem olyan 1xrű.Diéta... nincs helyi zsírégetés.

2015. ápr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
13,9% testzsírom van, ezzel jól látszana?
2015. ápr. 10. 17:11
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezzel nem. Le kellene menni 10 köré.
2015. ápr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a haskereket! Sokkal gyorsabb így hasra edzeni, háromszor harminc, és kész is, nem kell fél óráig haspréseket csinálni. Megdolgoztatja a teljes hasizmot! Ha van otthon szerelhető kézisúlyzód, azzal ki tudod próbálni. Ha nincs, akkor egy kispárna is megteszi, ami csúszik a padlón. Arra figyelj, hogy a hátad legyen vêgig domború!
2015. ápr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Tyler913 ***** válasza:

Igazából mindenkinek kockahasa van,ez az izom természetes formája. Nyilván az izmokat lehet fejleszteni,de az,hogy látszik-e,egyedül testzsírszázalék kérdése. Az,hogy egy hónap alatt "előhozhatod-e a kockákat",azon múlik,mennyi most a testzsírod. Jó diétával egy hónap alatt 2-4 kiló zsír lemehet,bár az is igaz,hogy az utolsó kilóktól már nehezebb megszabadulni.


Mivel,ahogy előttem is írták,10% körül rajzolódik ki szépen a hasizom,kezdj el fejben matekozni,és megkapod a választ,hogy elérheted-e egy hónap alatt. Ha már most 12-13 körül vagy,akkor igen. Ha magasabb a testzsírod,akkor meg hosszabb idő. Ennyi. És ez eléggé független attól,mennyi hasizomgyakorlatot csinálsz.

2015. ápr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi a f%sz? Akkor most Afrikában csupa bodybuilderes gyerekek rohangálnak. A kockahasért meg kell dolgozni! Az is izom, de persze a zsír takarni is tud.
2015. ápr. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!