Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az a gondom hogy a tricepszeme...

Az a gondom hogy a tricepszemet valahogy nem tudom rendesen kidolgozni rendesen mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. máj. 9. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogy érted. Növelni nem tudod vagy zsírosabb ott a karod? Növelni tudod tömegnövelő étrenddel és kemény edzésekkel. Nálam ami bejött: fekve homlokra engedés, csigás letolás, hátsó támaszos tolódzkodás, ülve tarkóhoz engedés. De variálni is szoktam a gyakorlatokat.

Zsírt pedig nem tudsz leadni egy helyről, de gondolom ezt tudod.

2015. máj. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
zsir az nincs csak maga a tricepsz kicsit a többi testréaszemhez képest
2015. máj. 9. 12:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam ez a legjobb izomcsoport. Az eléggé bevált karnál, hogy mell után megy 3 sorozat tricepsz gyakorlat (bármi jó, szoktam váltogatni hetente), hát után 3 sorozat bicepsz. Pénteken meg teljes kar ami a csövön kifér.
2015. máj. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most én is beraktam +1 bicewpsz,tricepsz edzést hétfő csütörtök csinom hátja jobb lesz.
2015. máj. 9. 13:09
 5/8 A kérdező kommentje:
csinálom*
2015. máj. 9. 13:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Tolódzkodásra menj rá még. Sokaknak nehezen megy, de majd ha beleerősödsz nőni fog a tricepsz. Csak arra figyelj, hogy ne előre dőlve végezd, mert akkor mellre megy.
2015. máj. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az csináltam az elején de már leszoktam róla.
2015. máj. 9. 13:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Pl a hátsó támaszos tolódzkodás kimondottan jó a tricepszre, mikor a lábad felteszed szemben egy padra, ölben meg 1 vagy 2 db 20 kilós tárcsa, hogy legyen azért terhelés is. De edzés végén üresen is megteszi.
2015. máj. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!