Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csinálom az új edzéstervemet,...

Csinálom az új edzéstervemet, és mivel tompa az agyam, soroljátok fel az összes szabad súlyos gyakorlatot, ami csak eszetekbe jut, had szemezgessek, hátha nem jut eszembe valami, vagy hátha nem is ismerek valamit?

Figyelt kérdés

Akikben esetlegesen felmerül, hogy sárga kapszulát ajánlgasson, mert azt hiszi kezdő vagyok, szólok, hogy régebb óta edzek, mint Bunny kitalálta volna, hogy megírja a sárga kapszulát... ha egyáltalán tényleg ő írta :)

Csak ötletbörzére van szükségem.



2015. júl. 10. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Rönkvonás,árokásás,ganély,víz hordás,vályogvetés...
2015. júl. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
guggolás,egylábas guggolás,fekvőtámasz,széles fekvőtámasz,szűk fekvőtámasz,felülés,hasprés,lábemelés,tollódzkodás,tollódzkodás két szék között,húzódzkodás,ha megy akkor kézen állós fekvőtámasz. Húú most így hirtelen ennyi jut eszembe. remélem segítettem :)
2015. júl. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kettes ezek saját súlyosak, neki meg szabad súlyos kell.


Kérdező neked meg csak azt tudom mondani, hogy a Sárga kapszulát már ismered, akkor barátkozz a Google nevű keresővel. :)

2015. júl. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Vagy a shop.builder "gyakorlatok" menüpontjával.
2015. júl. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 as köszönöm félre olvastam..
2015. júl. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ismerem a sárga oldalt, ezek szerint az itteni aktív válaszolók nem tudnak néhány szabad súlyos gyakorlatot felsorolni? Bíztató...
2015. júl. 10. 21:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Mell: Fekvenyomás (különböző padállásokon), tárogatás, áthúzás, tolóckodás súllyal.

Hát: Felhúzás, evezés, fűrészelés, húzodzkodás súllyal.

Láb: Guggolás (elöl, hátul), merevlábas felhúzás, kitörés.

Váll: Mellről nyomás, állig húzás, oldal- és előreemelés, oldalemelés döntött törzzsel.

Kar: Bicepszhajlítás (kétkezes, egykezes [beforgatva, kalapács, koncentrált]), homlokra engedés,lórúgás, fej fölött egykezesessel nyomás, szűknyomás, hátsó fekvőtámasz súllyal, szűk tolóckodás súllyal.

Has: tárcsával felülés negatív padon.

Remélem nem hagytam ki sok mindent.

2015. júl. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!