Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Én 175cm magas vagyok és...

Én 175cm magas vagyok és 135kg (túlsúlyos, kövér) ha úgy vesszük mennyi rizst, csirkemellet és zöldséget meg zsírt kell elfogyasztanom 1 nap ha le akarok fogyni?

Figyelt kérdés
Olyan 30000ft-om lenen a táplálkozásra.
2015. júl. 15. 10:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Le lett írva papa hogy ne a 135 kilóra számold ki a tápanyagot hanem 80-90 kilóra.Zöldségből annyi menyen amennyi hús.Ha egy étkezéshez eszel 100g húst,akkor egyél hozzá 100-150g zöldséget.A szénhidrátot pedig egyenletesen oszd el.Az első és az utolsó étkezésbe nem kell semennyi sem,a középső 4 étkezésben oszd el egyenletesen ugyanolyan adagokra.
2015. júl. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

200 g rizs, és 500 g cs.mell az nem sok neked. De nehogy egyszerre. :D

Amúgy 120 kg jó tanácsokat adott.

Futnod nem szabad, csak sétálni. Ha mész konditerembe akkor a legjobb ilyen súlyfeleslegnél ha futógépet emelkedőre állitod és úgy gyorssétálsz, de nem futsz. Az se baj ha minden nap csinálod 1 órát. Persze eleinte nem biztos, hogy fog annyi menni. Kitartást és jó fogyást.

2015. júl. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Ja és jó motivációt adhat, ha csinálsz egy képet mostanról és a fogyásodról 10 kg-onként, mert jobban látod mennyit változtál, és hogy tényleg megéri leadni a zsirt.
2015. júl. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Szóval:

200gramm rizs

500gramm csirkemell

500gramm zöldség


1. Étkezés: Ne legyen szénhidrát

6. Étkezés: Ne legyen szénhidrát

Ezek között mehet minden 4 részre elosztva

2015. júl. 16. 09:31
 25/27 anonim ***** válasza:
Igen,a rizst így pont el tudod osztani 50g-re/étkezés.A fehérje egy része pedig lehet tojás pl első és utolsó kajálás.Nálad fontos lenne a stabil inzulinszint ezért neked a túró nem jó estére se más tejtermék a diétában ezért lenne célszerű a tojás oda is.Ha pár nap után pokoli éhséget érzel akkor ne szénhidráttal pótold hanem zsírral,ezért akár mehetne csirkecomb is bőröstől grillezve/párolva olaj nélkül a mell helyett az elején.
2015. júl. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Tehát 200gramm rizs, fél kiló zöldség, fél kiló csirke.

Mehet a 200gramm rizs mellé fél kiló zöldség is ugye?


Plusz 40 perc gyors séta, vitaminok.

Zöldségekből: gomba, répa, hagyma, paprika szoktam enni.

Eleinte nem végzek súlyzós edzést, azt majd ha úgy 100kg alá mentem.

2015. júl. 16. 16:56
 27/27 anonim ***** válasza:
Zöldségek inkább-brokkoli,karfiol,spárga,uborka,paradicsom,paprika.Savanyúságból cékla,csalamádé,vitaminsaláta cukormenteset.
2015. júl. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!