Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sima csóró gyúrással lehet...

Sima csóró gyúrással lehet fejlődni?

Figyelt kérdés

Simát csórót úgy értem, hogy azt eszem ami van itthon és nem eszek semmilyen táplálékkiegészítőt.


Tapasztalatok, véleménynek?



2015. aug. 5. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
ha otthon pl hal,marha,tojás,csirke,pulyka,túró,zabpehely,barna rizs,lenmagolaj van akkor igen.vajas kenyérrel nem
2015. aug. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Két szelet kenyérrel nem megy, de ha zabálod a rendes házi kosztot, akkor el lehet.
2015. aug. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi az ami otthon van? Van az akinél ez háromszor szendvics, másnál minden nap van valami hús, be tud rakni mellé egy rakás tojást...
2015. aug. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kisboltos ***** válasza:
Lehet, kérdés mi a célod.
2015. aug. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Van rajtam felesleg, de előbb több izmot akarok felszedni és utána majd valamikor leszálkásítani.


Most nincs pénzem drága cuccokra, és ezért érdekel, hogy így mizu.


Itthon heti kétszer van hús, de én inkább tésztás, főzelékes vagyok.

2015. aug. 5. 20:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Heti 2 hús az kevés.
2015. aug. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A tészta, rizs, zab nem drága tehát a szénhidrát már meg is van. Ha van otthon tyúk akkor a fehérje is meg van oldva, egyél sok tojást, ha nincs akkor sincs nagy baj ismerősödtől beszerzed olcsóbban aki nagyobb mennyiségben tart tyúkot. + még ott van az amikor heti 2x eszel húst.

Egy bizonyos szintet el lehet érni ezzel a fajta táplálkozással.

2015. aug. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!