Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A guggolásoktól fogyok a...

A guggolásoktól fogyok a fenekemről vagy csak formálom és szebb kerekebb lesz?

Figyelt kérdés

Èn szeretek tornázni otthon :) De attól tartok, hogy lefogynèk a fenekemről a sok guggolás ès egyèb gyakorlatok miatt. A combomról sem szeretnèk fogyni, mert szerintem pont jó vagyok így vagy mèg mehetne rám plusz 2-3 kiló:) Nektek mi a tapasztalatotok? Instagrammon nèztem kèpeket ès azt láttam, hogy akik így kitettek kèpet arról, hogy milyenek voltak, majd milyenek lettek..nekik nőtt ès formásodott a fenekük, úgyhogy mellette fogytak.pl hasról

Ezt hoooogy:( :)



2015. okt. 7. 18:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kit érdekel mitől akkora akkora és kész az a melon mulik
2015. okt. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A koksz az szar, dzsambo a kiraly
2015. okt. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi minden választ!:)
2015. okt. 8. 23:09
 14/15 anonim ***** válasza:
Előadáson én sem eszek, nem is lehet elvileg, bár azt akár le is lehetne szarni, ha hátul ülnék, de inkább figyelek. Egyébként ez csak akkor gáz, ha reggeltől estig bent vagy és nem nagyon van szünet. Középiskolában meg röhögve meg lehet oldani a kaját.
2015. okt. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen persze ez igaz:)
2015. okt. 9. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!