Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a módszer mennyire ideális...

Ez a módszer mennyire ideális testépítés szempontjából?

Figyelt kérdés

Alapgyakorlatokkal végezve.

2 sorozat 6-8 körüli ismétlés.

2 sorozat 20-25 körüli ismétlés.

Így biztosan megedzem az összes izomrostot.


2015. okt. 21. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A 6-8 ismetlessel is megedzed. Latszik hogy semmit nem ertesz hozza
2015. okt. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mert te olyan sokat én 8 alá nem mennék

Csak azért mert a zsolti fiu azt irta a power builderbe

2015. okt. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha 8 ismétlés alá mész, akkor az izmaid egyszerűen leeresztenek, mert kimegy belőlük az összes klingon, vagy glikogén, vagy mi az, és az nem jó, mert akkor nem lesz az izmaidban víz, és akkor nem lesznek nagy izmaid.


Ja, és a deadlift helyes kivitelezése az előre hajolgatás, ahogy a profi testépítők csinálják. Bár' tudnám mi az a deadlift...


Mondjuk abból megnéznék 25 ismétlést, lol.

2015. okt. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8 alá nem érdemes menni, meg 20 fölé sem. Utolsó, én szoktam 25-30akat felhúzni néha. Inkább legyen 2 sorozat 8-10 meg 2 15-18, de akkor már piramis és kész.
2015. okt. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Sowilo ***** válasza:

8 alá akkor nem érdemes menni, ha úgy hiszed, hogy naturálként neked is a kokszos profik módszerei hozzák a legjobb eredményt. A 70-es évek óta terjedt el ez a magas ismétléses divat. Akkoriban MINDENKI kokszolt, ami sokkal érzékenyebbé teszi az izmaidat mindenféle terhelésre. Bekokszolva az a lényeg, hogy minél jobban szétbombázd az adott izmot, mert úgy éred el az optimális eredményt. Koksz nélkül ez viszont csak jó genetikával működik, átlag embereknek max 1-2 évig. Naturálban attól jön a hosszútávú fejlődés, ha az izmaid teljesítőképességét próbálod fejleszteni, amihez elengedhetetlen az erőedzés, 6 ismétlés alatt.


Semmi értelme kizárólag 8 ismétlés fölött edzeni, csak azért mert Bunnyfiú azt írta a sopbilderen.

2015. okt. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet az a zsóóóti kicsit többet ért hozzá mint gyúrósfijú1996
2015. okt. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sowilo, én szoktam alacsony ismétlésszámmal is edzeni, de az már sérülésveszélyesebb és a kérdező kezdőnek látszik így inkább nem javasoltam neki.:)

Általában a kezdőknek azt jelenti az alacsony ism.szám, hogy felrak egy óriási súlyt aztán rángat bele párat.

A kérdezőtől pedig bocsánat, ha nem kezdő.

2015. okt. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Alapgyakorlatoknal sokkkal serulesveszelyesebb a magas ismetles bukasig
2015. okt. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sowilo ***** válasza:
Koslayer, én alapból feltételezem mindenkiről, hogy mielőtt lemegy a terembe, elolvas legalább 1-2 könyvet az edzésről... vagy legalább megkér, hogy ajánljunk valamit. Aki ennyit nem tesz meg, azzal én nem foglalkozok, úgy sérül meg ahogy akar.
2015. okt. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sowilo igazad van, de sajnos akik lemennek a terembe 60-70%-a minden alapismeret nélkül teszi.
2015. okt. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!