Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sok hobbi gyúrós minek bonyolí...

Sok hobbi gyúrós minek bonyolítja túl ezt a tápkieg. Szedést?

Figyelt kérdés

Sok ilyen ismerősöm van, akik nem versenyeznek, csak lejárnak edzeni. Mégis néha már olyanokat mondanak, hogy ezt vesznek meg azt vesznek legközelebb, hogy azt se tudom micsoda.

Egy sima mezei hobbi gyúrósnak miért nem elég a fehérje meg max. dextróz (vagy malto) a fejlődéshez/tömegnöveléshez?


2015. okt. 31. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. A vitamin viszont elég.
2015. okt. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Sztem is totál elég a vitamin. Esssssetleg el tudok képzelni néhány embernél fehérjét akik életmód miatt nem tudnak elegendőt bevinni, és kiegészítésképp. De semmiképp se ezt a töménytelen vásárlási mániát.


Amúgy meg egyszerű: megcsinálták neki a PR-t. Szárokat csináltak X emberből, azokkal vannak hirdetve, így neked is ez kell.

Ezen kívül fenntartják azt a hihetetlen mértékű sötétséget ami az emberek fejében uralkodik jelenleg ezzel kapcsolatban (és itt nem az átlagemberre gondolok, hanem az átlag gyúrósra).


Semmit nem ad hozzá ez a sok majomság, de elég jól elhitették velünk hogy igen.

Nem cink, én is megvettem anno a ződ zsambót. Mindenki rendőrnek készül, max továbbtanul. Nah ez erre is igaz.

2015. okt. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Totálisan nem ide vágó téma, de én nem szidnám a rendőröket öncélúan, főleg nem a mostani helyzetben.
2015. okt. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Istenem ha neked ennyi jött le abból amit írtam, akkor töröld magad az internetről, nem neked való.

Komolyan fantasztikus hogy mennyire képtelenek vagytok gondolkozni néha, és csak azt látjátok ami le van írva.

Próbáld már meg újra elolvasni, és gondolkozni rajta hogy miért használtam ezt a frázist.

Segítséget is adok:

-azért használtam mert szerintem az összes rendőr iskolázatlan ostoba paraszt

-azért használtam hogy rávilágítsak annak fontosságára hogy mindig továbbképezd magad, és a tanulási folyamat folyamatosságára.


Hihetetlen hogy butthurt tud lenni valaki ilyen semmiségen. Pont ilyensmire gondolok amikor 2ikban sötétséget említek az emberek fejében.


Hú de felkúrtál most tényleg.

2015. okt. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Marketingfilozófia...A reklámok úgy vannak megcsinálva,hogy tudat alatt(is) hassanak az emberekre.Pl.pszichológiai módszerekkel felemelik a célközönség önértékelését,egóját,hogy okosabbnak higgyék magukat az "átlag buta,nem sportoló,táplálkozási analfabéta" emberektől.Figyeld meg,a legtöbb ember imádja valamilyen módon különlegesnek,jobbnak érezni magát,lenézni a "szürke marha csordát",mert hát ő a kivétel,aki nem tartozik közéjük.Pedig lehet,hogy csak más hülyeséggel etetik...aki okosnak hiszi magát,és azt gondolja,hogy tudatos vásárló,hát az sem biztos,hogy olyan okos...
2015. okt. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Istenem ha neked ennyi jött le abból amit írtam, akkor töröld magad az internetről, nem neked való."


Nem. [link]


Amúgy vicces, hogy te beszélsz butthurtságról, ide érzem milyen dühödten csapkodod a billentyűket. :D Nyugi!

2015. okt. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
semmi értelme a kérdésnek. a tömegnövelő meg a tejsavó arra való hogy ha nincs időd enni edzés után vagy lusta vagy, akkor is tápanyaghoz jusson a szervezeted. nem jobb mint a szilárd kaja, csak egyszerűbb. jo persze vannak olyanok mint a BCAA meg glutamin meg tesztó fokozó, de ezek sem érnek semmit, csak jó a marketingjük.
2015. okt. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jah igen ez nem rossz. Legutoljára a 14 éves korosztálynál láttam ezt a viselkedést:

ostobaságot csináltam/mondtam, rájöttem hogy ez tök gáz volt, gyorsan bedobom hogy csak trollkodtam


Fantasztikus vagy töki. Az ilyen szintű ostobaság mindig felkúr. Lehet lepontozni, de nem tennétek ha nem éreznétek az igazságalapját. Különben nem lenne sértő rátok nézve. Ez ennyire egyszerű.

2015. okt. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy a belinkelt kép elé egy szót írtam, és azt sem tudtad értelmezni. :D
2015. nov. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elég,de a sima mezei gyúrós gy***r,mint ahogy bármilyen közösségben a többség. Ez van. Annyit fog fel az egészből, hogyha lemegy gyúrni nő az izma, ha nő az izma , az jó, mert ezt látta a TV-ben.

AZ emberek nagy része képtelen összefüggésekben gondolkodni, mint:

Hogy a fenébe nőnél 4 kilót a NO fokozótól

vagy

Miért érzed a bedurranást a BCAA-tól egész nap?

vagy

Miért nincs elég fehérje a BCAA-ban és miért nem hazudott neked a boltos, amikor azt mondta, hogy ez is csak fehérje.

vagy

Miért ne papucsba menj edzeni

vagy

miért pakolj el magad után az edzőteremben

vagy miért engedd le a súlyt rendesen fekvenyomásnál és miért guggolj normálisan?

2015. nov. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!