Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lányként szeretnék izmokat...

Lányként szeretnék izmokat növelni, kérhetek pár tanácsot?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, és sokat szoktam edzeni. Viszont elég vékony vagyok, de szeretnék magamnak izmokat. NAGY!! izmokat. Tudom, hogy a táplálkozás nagyon fontos, ismerem a sárga kapszula könyvet is.

A helyzet az, hogy a szteroidoktól sem zárkózóm el teljesen, és kíváncsi vagyok, hogy ismertek-e olyan szereket, amiket nőknek is szoktak esetleg ajánlani, és nem teszi tönkre a női jellegeket.


Ilyesmi lenne a célom, tényleg, ha szteroid kell hozzá, azt is elfogadom:

[link]

[link]



2015. nov. 21. 13:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
53%

Jha, most látom mit néztem be, valahogy az első mondat második fele, hogy "sokat szoktam edzeni" elkerülte a figyelmem, és a többiből azt szűrtem le, hogy most kezdenéd :D Nanembaj. Na de erre aszondod, hogy elég vékony? Hát azért jó ez így :D (mondjuk a tapasztalatok szerint elég sokan kamu képeket szeretnek mutogatni, kíváncsi vagyok, hogy ez is az-e...)


Tfh nem. Hány centi magas vagy amúgy?

2015. nov. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
43%

Kezdjük azzal, hogy nekem NAGYON bejönnek az izmos lányok! (az olyanok, amiket linkeltél) és most válaszolva a kérdésedre:Az étkezésre figyelj jobban oda ! Ha izmot akarsz építeni, akkor sok fehérjét kell enned, hiszen ezek az izom építőkövei (tégla nélkül hogy építenél házat ??? )Tehát sok húst, tejterméket, tojást kell enni! Másik az edzés: javaslom a nehéz, nagy, szabad súlyos alapgyakorlatokat (guggolás, fekvenyomás) és s saját testsúlyos gyakorlatokat! Ezek a legjobb izomtömeg növelő gyakorlatok. A gépek inkább formásítani valók.MINDIG TÖREKEDJ A HELYES KIVITELEZÉSRE!!!! Ajánlom a 6-8 közötti ismétlésszámot, ez általában mindenkinek megfelel izomtömeg építéséhez. Szerek: vegyél magas fehérjetatalmú protein készítményeket.A "tömegnövelőket" felejtsd el, azok csak szénhidráttal kevert fehérjék, a szénhidrátot röhögve beviszed bármiből! VITAMIN ! Az alapja mindennek, célszerű valami komplex vitaminféleséget szedned. Ennyi! Ez már bőven elég még pár évig, hogy szépen fejlődj ;) A szteroidokat (még ha nagyon komolyan gondolod a testépítést) akkor sem javaslom még legalább pár évig. Az ok egyszerű: nem erősödtek még meg az izületeid. Ha most szteroidokkal gyorsan megerősödik az izomzatod, abból csak izületi gondok fognak származni és nem fogsz tudni edzeni, mert mindened fájni fog! Jó rég óta edzek már és több lánnyal is foglalkoztam, ezek mindig bejöttek! Jómagam egy 178cm-es, 50kilós kis gebe gyerek voltam, mára 102 kiló vagyok (igaz akad némi felesleg :S ) mindenféle szteroid nélkül ! Kitartás, kemény edzés, odafigyelés! Ezek kellenek.

Másik: ha még főzni is tudnál, elveszlek feleségül ! :D

2015. nov. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
88%

Noknek csak nagyon lightos kokszokat adnak ami raadasul draga is, es nem annyira jo nagy izomtomeg felpakolasara, inkabb csak annyi a haszna, hogy dietanal nem epul le az izom amikor magasabb a kortizolszint. Egyel-egyel-egyel. Bicepszezhetunk egyutt is ha kozel laksz. Hatha inspiralna. Vagy tudok lehet mutatni ujjat. XD


http://

kepfeltoltes.hu/141227/1419644017380_www.kepfeltoltes..


Regi kep, majdnem egy eve keszult...

2015. nov. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
88%

Nyomorek telefon csak a turelmemet fogyasztja. :-)


Utolso:


[link]

2015. nov. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
88%
Vegre! :-D
2015. nov. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
88%
Ja, es labra is edzeni am nem csak karra. :-D
2015. nov. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%

Király elég hülyeségeket mondott:)


Kezdjük olyan hogy nincs olyan hogy ,,Noknek csak nagyon lightos kokszokat adnak'' ez olyan mintha ,,a nőknek csak gyenge füvet adnak'' vagy ,,a nőknek csak kicsi csípős mehet a kajájába''.


Vannak kemény kokszok és lightos kokszok de ezt a vásárló dönti el (ja persze illetve hogy milyen zuglaborban keverik ki, illetve higgítják-e utólag:) )

Aki izmosodni akar az általában férfihormont kap, viszont ettől ugye el is állhat a menstruáció mivel hormon. Illetve nem árt megjegyezni hogy aki diétázik és testépítést is csinál (2 az egyben) vagy annak ha nagyon lemegy a tzs-je a mellei is kárát látják (az összes sportolónak szinte mű mellei vannak rubint rékának is:) )

Mérlegeld a kockázatot illetve olvass utána. Aki férfi hormont kap nem ritka szőrösödés, a homlok megnyúlása, hajhullás stb.

A hormon hatású készítményeknek mindig van következménye és tegyük hozzá hogy az arc is elszokott férfiasodni:) szóval a nőiesség megőrzése nem minden esetben lehetséges.

Persze ez mérték függő, illetve egyéni.

2015. nov. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ott a nővérem, 37 éves Boxolónő!
2023. máj. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Kislány...
2023. jún. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!