Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit fog elérni így a barátom?

Mit fog elérni így a barátom?

Figyelt kérdés

190 cm magas kb ,105kg körül mozog ,20-25% testzsír kb.

Lejárunk edzeni heti 3-4x ,de nem hallgat rám,hogy a kajára jobban kéne figyelni. ,,kevesebb szemetet eszek". Nem számol se ch-t,se fehérjét,csak úgy eszik. Hús meg rizs oké,meg banénturmix meg ilyesmik,de nem tudom így pontosan,nem kérem számon tőle mit eszik,de szerintem inkább fogyni tudna ettől,mert tuti nem visz be elég cht.(meg szerintem fehérjét se), viszont aerobot nem nyom, csak edzés végén 10-15 percet,de azt is úgy,hogy 5 percig kifullasztja magát a futógépen 7-es fokozaton(igen,nagyon nem bírja), aztán sétál egy ideig 4esen.

Nem tudom mit fog ezzel így elérni, szerintetek? Ő izmot szeretne építeni,de nem hiszem,hogy sok sikerrel fog járni. Viszont aerob nélkül,meg ch szegény étkezés nélkül fogyni se fog.. szóval értitek mit mondok. :D átlagosan étkezik és edz,csak eddig sz@rul étkezett és ez nála már a "jó".

Mi lesz vele? :D


2016. jan. 16. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudod lehet nem érdekli és csak eljár gyurmázni. Sok srácot ismerek aki jár, aztán nincs étrendje. Nem lettek kiemelkedően jó formák, de ha valakinek így oké, akkor szerintem nem kell piszkálni.
2016. jan. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmit ez egyértelmű, az edzése is hasonló minőségi gondolom. Nagy súly, kiváló izomérzet, fájdalomtűrés stb :D
2016. jan. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
A lényeg, hogy kitartson a lelkesedés. A legtöbben így kezdik, aztán fokozatosan jön majd az alázat. Vagy abbahagyják. Én közel 5 évig nem figyeltem arra, hogy mit eszem. Bár én soványka voltam. Aztán utána elkezdtem figyelni, nem ettem "szemetet" és egyre jobban odafigyeltem. Azóta eltelt 9 és fél év, de még a mai napig nem számolok semmit.
2016. jan. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha valamit el akar érni, egy jobb testet, akkor érdemes lenne egy személyiedzővel beszélni és 1-2 edzést levezetne neki. Az alap dolgokra megtanítja és, hátha felvilágosítja, hogy nem úgy kell ahogy hiszi. Max 5 ezer ft-ot megér.
2016. jan. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Cortez70 ***** válasza:
Egyelőre az is valami, hogy edzeget, és ha majd nem úgy halad, akkor rájön és változtat. Ennyi egyszerű.
2016. jan. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Már az hogy edz, javítja az egészségét, frissebb lesz, minimális eredmény így i lesz, talán beleszeret, és rendesen csinálja majd.
2016. jan. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Férfiak sokkal jobban tesznek a kaja számolgatására, úgy vettem észre. A lányok akiket ismerek, amint megtudták, hogy méregetni kell a kaját meg rendesen enni, azonnal bevásároltak egy mérleget, kidobták a szemetet és elkezdtek tisztán enni, még akkor is, ha néha azért felkerült egy kis sajt a rizsre meg ilyenek.

A férfiak meg - köztük én is - úgy vannak vele, hogy aha, így kellene, de én vagyok a teremtés csúcsa, kell az a kis bél, egész életedben ezt hallgatod, hogy az igazi férfi olyan, mint egy medve vagy egy bika. Azt senki nem teszi hozzá, hogy olyan erős, nem olyan zsíros. Ez az évtizedek alatt kimaradt belőle. :D


A barátod is majd összekapja magát, ha látja, hogy ez így nem megy.

Vagy ha lusta és nem kitartó típus, akkor

A, Elkezd valami strandkokszot tolni

B, Abbahagyja


Ez még így lesz pár hónapig.

2016. jan. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
Banánturmix? Az mire jó kérem? :D
2016. jan. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!