Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan érhetem el a Pumped...

Hogyan érhetem el a Pumped Gabo féle szálkás formát?

Figyelt kérdés
Mire kell jobban odafigyelni?
2016. jan. 16. 10:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Oké, csak mert meglepődtem, hogy írtad hogy "gabó az koxol, neki könnyebb.", mivel ez így nagyon félre érthető, főleg egy kezdő számára, aki azt hiszi, hogy elég venni egy kis danát a nagydarab havertól a teremben és majd olyan lesz tőle mint a gabo, pedig csak max egy nem túl kedves gyno-t fog kapni tőle, mivel fogalma sincs az aromatizálódás illetve a PCT szavak jelentéséről.

Persze ha csak viccből (vagy fél komolyan) írtad, akkor az más, de azért akkor is figyelni kellene erre, mert sok fogalmatlan 16 éves olvassa ezt a fórumot.

2016. jan. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Cortez70 ***** válasza:
Nem azt írtam, hogy más is koxoljon, csak leírtam az igazat, hogy gabó az cuccol. Ennyi történt, nem kell ezt túlpörgetni.:)
2016. jan. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!