Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit veszítek, ha abbahagyom a...

Mit veszítek, ha abbahagyom a gyurmát?

Figyelt kérdés
Abba akarom hagyni, mert már unom. Gyenge is vagyok, vagy ha nem is, akkor bebeszélem magamnak, mert így a könnyebb. Nincs már motiváció se. Elfogyott teljesen. Már 3 hete nem voltam lent edzeni. A bátyám hatására kezdtem el, ma mondtam neki, hogy vége, erre kiakadt. Szerettem egyébként edzeni. De már valami nem az igazi. Itt az érettségi is, nincs az edzéssel időm foglalkozni.

2016. ápr. 22. 15:44
1 2 3
 21/28 Kenzo Tenma ***** válasza:
A depressziód miatt tényleg jó lenne pszichológushoz járni vagy legalább meditálni otthon, ezek is jó dolgok. Tudom a depressziósok minden segítséget elutasítanak, de fel kéne fogni, hogy ez így nem pálya, mert így nem lehet kitörni. Tanulni kell, fejleszteni magad, nem elzárkózni. Menjél el edzeni, menjél el a családdal vagy barátokkal valahova és jobbra fog fordulni a sorsod.
2016. ápr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Én nyíltan fogadok bármilyen segítséget. Egyébként erre a depresszióra "hajlamos" vagyok, vagy nem is tudom mi. A nagyapám is ilyen és az anyám is. Bár anyám csak egyszer volt depressziós. Nagyapám egész életében. Rám meg néha rám jön, de nagyon váltakozik is a hangulatom. Néha a mélypontok mélypontján vagyok, máskor meg mintha enyém lenne a világ. Lehet, hogy még köze van hozzá a kamaszkornak is. Elég késő érő vagyok, olyan 15 évesen kezdtem el változni fejben meg lélekben. És még mindig tart valószínűleg.
2016. ápr. 22. 22:23
 23/28 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan tipusu embert amilyen te vagy, egy gyerekkori cimborám. Itt nem fog neked senki segiteni, tudod te jól. És ti meg ne adjatok neki ötleteket, felesleges, ö csaak siránkozni akar, mindenben csak a rosszat látja , sajnáltatja magát. Mindenki azt mondja változtatnod kell meg ... de te beteg vagy, leirtad, deprssziós vagy, akkkor kezeltesd magad. Sajnállak amugy nem szemétségből irom. Haverom összeszedett egy csajt, de még mindíg olyan fura, nyomott , szóval menj dokihoz mer magadtol nem biztos h sikerülni fog. Az élet kemény, sajnos nem mindenkinek jön össze minden. De a te problémádra van orvosság, és ez lehet pont egy picihisziáttterrr
2016. ápr. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

A depresszió szerintem nem hajlam kérdése, hanem tanult minta a szülőktől. Vagy éppen menekülő út. "Azért vagyok ilyen, mert elkaptam a depressziót a szüleimtől." Kéz széttár, ez van.

Érettségi időszakban én is abbahagytam az edzést, de amúgy olvass önfejlesztő könyveket.

2016. ápr. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Olvastam önfejlesztő könyveket, de nem működik a gyakorlatban. Nem tudom egyszerűen levetkőzni ezt a hülyeséget. Lehet, hogy tényleg jobb lenne a szakember, el fogok menni.
2016. ápr. 23. 14:03
 26/28 A kérdező kommentje:
Egyébként pedig az is bejátszhat, hogy korábban direkt elszigeteltem magam az emberektől. Akkor se volt jobb, amikor középpontban voltam, mert nem önmagamért kedveltek, hanem a tetteim miatt. Nem látom mindenben a rosszat, a kérdésben viszont valóban volt egy önsajnáltatós töltet. Én megkreáltam ezt a magányos imidzset és benne is ragadtam. Már azt mondom, hogy jó lenne, ha lenne pár haverom. De végtére is megoldottam még mindig mindent egyedül eddig is, akkor ezután is menni fog. Na, köszönöm a válaszokat azért. Ha van még valakinek véleménye, akkor nyugodtan írjon.
2016. ápr. 23. 14:17
 27/28 anonim ***** válasza:
Nem depresszios vagy hanem kronikus p*nci hianyban szenvedsz es ezert ures az eleted. Szedj fel egy not aki lekoti a gondolataidat es nem fogsz hulyesegeken kattogni meg sajnaltatni magad.
2016. ápr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Igen, egyébként unatkozom is elég gyakran, ha van egy kis szabadidőm, tehát lehet, hogy a p*uncik hajkurászása jobb lenne, mint a GYIK-en búslakodás. De egyelőre edzek inkább. Ma megyek kardiózni.
2016. ápr. 24. 11:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!