Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit veszítek, ha abbahagyom a...

Mit veszítek, ha abbahagyom a gyurmát?

Figyelt kérdés
Abba akarom hagyni, mert már unom. Gyenge is vagyok, vagy ha nem is, akkor bebeszélem magamnak, mert így a könnyebb. Nincs már motiváció se. Elfogyott teljesen. Már 3 hete nem voltam lent edzeni. A bátyám hatására kezdtem el, ma mondtam neki, hogy vége, erre kiakadt. Szerettem egyébként edzeni. De már valami nem az igazi. Itt az érettségi is, nincs az edzéssel időm foglalkozni.

2016. ápr. 22. 15:44
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
tipikus az az eset vagy, aki megnéz egy lazar angelov videót, azt hiszi hogy ez elérhető naturál, edz 3 hete, nem lesz angelov, rádöbben hogy nem hogy 10 év múlva se lesz olyan, cucc nélkül soha, és abbahagyja. nem más miatt kell edzeni, hanem azért mert elvileg élvezned kéne. én nem azért edzek hogy legyen csajom, 16 éves korom óta nem volt olyan hogy ne lett vna nőm, pedig akkor nem edzettem, pénzem sem volt, semmi... szóval ha szereted csinálni csináld, fejlődni fogsz, csak lassan, ha nem szereted, ne csináld úgyse fogsz beleadni mindent, úgyis abba fogod hagyni.
2016. ápr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Nem akartam Angelov lenni. Meg nőt se akartam. Csak jól akarom magam érezni. Az edzést meg élveztem. Szeretem is csinálni.

Meg nem vagy az az "oda.baszós" típus. Nem vagyok erőszakos vagy ilyesmi. Csak szar amikor energiát, napokat, éveket áldozol valamire és szopsz és szopsz és leminősítenek a hátad mögött. Ezt nyilván nem az edzésre értem, mert azt nem csinálom évek óta. Itt most az élet más területeire gondolok.

2016. ápr. 22. 16:16
 13/28 anonim ***** válasza:
nincs értelme annak amit irsz. mi az hogy szereted csinálni, de nem voltál 3 hete? akkor nem szereted. ha szeretnéd, X óra meló vagy tanulás után is mennél.
2016. ápr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Mert sok szar van. Rengeteg minden összejött. Nem azért nem voltam lent, mert nem szeretném, nagyon is élvezem. Csak annyira szomorú vagyok, hogy nincs erőm. Rengeteg rossz dolog történt, az egyik szerettem halál közelében volt és még nem igazán bírtam feldolgozni sem. Egyébként itthon edzettem tegnap is, van egy pár darab súlyom. Pusztán élvezetből csináltam. Meg futni még mindig járok. Csak teremben nem voltam igazából. De hiányzik is egyébként. Csak most rám jött ez a világfájdalom.
2016. ápr. 22. 16:31
 15/28 anonim ***** válasza:
Ha élvezed akkor nem tökmindegy ki mit gondol? Ne azzal foglalkozz hogy más mit mond.. Magad miatt csinálod nem az osztálytársad, tanárod, bátyád miatt. Azért csináld hogy TE jól érezd magad és kész. Ne akarj mindnekinek megfelelni, mert rossz életed lesz. Magadnak élsz.
2016. ápr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Igazad van, de tudat alatt mindenkit érdekel, hogy ki mit gondol róla. Jobb viszont, hogy kiírtam magamból. Az írás megnyugtat valamilyen szinten. Vissza fogok menni, hétfőn veszek megint egy bérletet. Csinálom inkább, minthogy 60 évesen rájöjjek, hogy elszúrtam mindent, mert punci voltam és a hülye depresszióm miatt nem csináltam amit tényleg élveztem.
2016. ápr. 22. 16:42
 17/28 anonim ***** válasza:
Utaltam rá az első kommentben hogy felesleges erőlködnötök, egy gyenge embert nem lehet felmotiválni, majd ha ő úgy akarja akkor megint elkezdi.
2016. ápr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 *Glissade* ***** válasza:

Alapvetően az edzés remekül képes bizonyos dolgokat "kompenzálni", feszültség levezető, stressz oldó, kikapcsol, célokat add, hiány betöltő stb.

De ha lelkileg nem teszed magadat rendbe, az edzés nem fog csodát tenni.

Ha nem találod meg az okokat, és oldod meg őket, az edzés csak rágó lesz a léleknek.

2016. ápr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 *Glissade* ***** válasza:
Csináld az edzést, de dolgozz saját magadon is, mert ha nem teszed ugyanazokba a csabdákba fogsz besétálni újra és újra!
2016. ápr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 *Glissade* ***** válasza:

Ja és ne akarj mindent megmagyarázni. :)

Csak tedd fel a kérdést:

Jó az neked úgy, hogy mindenkinek meg akarsz felelni, miközben saját magadat semmibe veszed?

2016. ápr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!