Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek milyen ez az...

Szerintetek milyen ez az edzésterv? Nem túlzás?

Figyelt kérdés

1.nap


Combfeszítés 4x12

Egylábas felhúzás 4x12

Combhajlítás 4x12

Csípőemelés súllyal 4x12

Oldalsó lábemelés csigán 4x20

Lábelemés hára csigán 4x20

Sétálós kitörés 4x12

Vádli

Haskerék


2.nap


Bicepsz csigán 4x12

Tricepsz lehúzás csigán 4x12

Tricepsz egykezes lehúzás csigán 4x12

Mellhez húzás 4x12

Evezés csigán 4x12

Evezés szűk fogással mellhez 4x12

Vállból nyomás 4x12

Oldal emelés 4x12

Haskerék


3.nap


Guggolás ülve 4x12

Guggolás 4x12

Merevlábas felhúzás 4x12

Kitörés oldalra 4x12

Padra lépés előre 4x12

Bolgár guggolás 4x12

Haskerék



2016. máj. 4. 10:45
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Másfél éve edzek. A kaja rendben van. Picit emelek a szénhidráton is, de edzéstervet is váltanék. Eddig teljes testre edzettem.
2016. máj. 4. 11:46
 12/31 A kérdező kommentje:
Otthon edzek, ezzel kell beérnem. A csigás gyakorlatokat azért szeretem pl tricepszre, mert a szabadsúlyos fej fölött nyújtásokat, de még a tolódzkodást se bírja a könyököm. Genetikailag lazák az izületeim.
2016. máj. 4. 11:51
 13/31 anonim ***** válasza:
Totál hulladék.
2016. máj. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Ok, mondjatok jobbat! :)
2016. máj. 4. 12:12
 15/31 anonim ***** válasza:

Figyelj...nem. Senki sem mond semmit.

MINDENKINEK másmilyen edzésterv kell, személyre szabva. Ha te ezt akarod csinálni, ha neked ez a jó, akkor ezt csináld. Senki nem jöhet ide és mondhatja hogy ez és az.


Csináld, ha látod eredményét akkor folytasd, ha nem látod, akkor írj egy másikat, és ezt csináld addig, amíg nem írsz MAGADNAK egy olyant, amit meg tudsz csinálni, van benne kihívás, nem b*szod szét vele semmidet sem, és még fejlődsz is tőle.


Nekem ez a 4X12 eléggé megfogta a szememet, mert én másmilyennel dolgozom, én is elkezdhetném hogy ez ezért és azért szar, mert hogy én, én az Isten hogyan csinálom, és nekem mennyire jó, de ez nem így van, mert ha neked ez a jó, akkor ez a jó és kész :D


Gyakorikérdéseken nem lehet ilyen kérdéseket feltenni, mert normális választ, arra amit kérdeztél, sosem kapsz.

2016. máj. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Az nem igaz, hogy itt soha nem lehet normális választ kapni. Tuti nem állok neki ennyi infóból személyreszabott edzéstervet irogatni senkinek, meg amúgy se. Felőlem csináljon ilyen egylábas felhúzásokat én leszarom igazából, de attól még baromság.
2016. máj. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Jó, hát én csinálom ígyis úgyis, csak gondoltam hátha kapok pár építő jellegű tanácsot.

De az egylábas felhúzás helyett lehet berakok inkább egy elölguggolást, vagy kehelyguggolást, annak lehet több értelme van.

2016. máj. 4. 12:39
 18/31 anonim ***** válasza:
Mi az a guggolás ülve?Lehet én vagy a tudatlan paraszt,de még életembe nem hallottam ilyenről,azt hogy kell csinálni?Ha ülsz, hogy tudsz guggolni?
2016. máj. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

[link]


Tök jó bemelegítés. Meg a farizmot is aktiválja.

2016. máj. 4. 15:53
 20/31 anonim ***** válasza:
Pont olyan értelmes dolog lehet, mint az egylábas felhúzás. Extra speciális gyakorlatok extraspeciális embereknek (értsd retardált)
2016. máj. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!