Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek milyen ez az...

Szerintetek milyen ez az edzésterv? Nem túlzás?

Figyelt kérdés

1.nap


Combfeszítés 4x12

Egylábas felhúzás 4x12

Combhajlítás 4x12

Csípőemelés súllyal 4x12

Oldalsó lábemelés csigán 4x20

Lábelemés hára csigán 4x20

Sétálós kitörés 4x12

Vádli

Haskerék


2.nap


Bicepsz csigán 4x12

Tricepsz lehúzás csigán 4x12

Tricepsz egykezes lehúzás csigán 4x12

Mellhez húzás 4x12

Evezés csigán 4x12

Evezés szűk fogással mellhez 4x12

Vállból nyomás 4x12

Oldal emelés 4x12

Haskerék


3.nap


Guggolás ülve 4x12

Guggolás 4x12

Merevlábas felhúzás 4x12

Kitörés oldalra 4x12

Padra lépés előre 4x12

Bolgár guggolás 4x12

Haskerék



2016. máj. 4. 10:45
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
A bunkózáson kívül értelmes hozzásólásod még nem volt, úgyhogy ha nem tudsz érdemben hozzászólni, akkor lehet innen pattanni nagyokos.
2016. máj. 4. 16:00
 22/31 anonim ***** válasza:
Alapgyakorlatokban (guggolás, felhúzás, fekvenyomás, vállból nyomás) mekkora súllyal szériázol? Milyen magas vagy és hány kiló?
2016. máj. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Guggolás, felhúzás 50 kg, vállból nyomás 10, fekvenyomni nem szoktam. 178 centi vagyok, 55-60 kg, ha a seggcentrikus edzéstervbőn nem egyértelmű, akkor nő. :)
2016. máj. 4. 16:12
 24/31 anonim ***** válasza:
Amig ezekbe a gyakorlatokba nem erosodsz bele (amiket #22 irt) addig ezekre kene fektetni a hangsulyt mert semmilyen egylabas felhuzas, csigas gyakorlat vagy kitores nem fog annyit dobni a labadon es a fenekeden mint az ha elered a tskg*2-t guggolasban. Szoval szerintem erre menj ra inkabb meg a tobbi alapgyakorlatra es fekve is kene nyomni, mert a felso teszed nagy reszet megdolgoztatja.
2016. máj. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Nőként? 120 kg guggolásban? Nem tudom, hogy lehetséges-e. Én úgy tudom, hogy a saját testsúly már jó.

Sokáig nyomtam fekve, de megmondom őszintén, nem tetszett a mellvonal ami kezdett kialakulni, számomra az nem esztétikus egy nőn.

2016. máj. 4. 20:48
 26/31 anonim ***** válasza:

Lifetilt fenékformáló edzésterv? :)


Bár csak a 3. nap ami abból van igazán. Az ülve guggolást szerintem is hagyd! Bemelegítő guggolásnak guggolj az üres rúddal súly nélkül!


És az egylábas felhúzást is inkább felejtsd el! Sokkal inkább káros, mint hasznos gyakorlat!

2016. máj. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Onnan az ötlet, hogy legyen egy farizomcentrikus, egy combizomcentrikus és egy felsőtest nap igen :) Úgyis osztottra akartam váltani, de a mell-bicó napot feleslegesnek tartottam :-D


A puding próbája az evés, ez a két gyakorlat tényleg nem vált be hosszabb távon...

2016. máj. 12. 14:02
 28/31 anonim ***** válasza:

Újra a lifetiltes:)


Írtad, hogy otthon edzel: miért ragaszkodsz ennyire a csigához? Én úgy tapasztalom - nőként, hogy kezdetben - és ahogy írod Te is most kezdted ezt az edzéstervet - sokkal egyszerűbb, jobb (kevesebb a hiba lehetőség) ha simán kézi súlyzókat használok. Pl: a tricepszhez, bicepszhez vagy akár a hát edzés részeként is. Gondolok itt a padon fűrészelés gyakorlatra.


Még egy kérdésem lenne: Nem sok a combnapos edzésed? Én nem csinálok ennyi gyakorlatot, de a végére már szinte összecsuklik a lábam. Pont tegnap volt láb és comb napon de ma komoly erőfeszítésbe telt úgy járni a magas talpú cipőmbe, hogy az emberek ne vegyék észre, hogy mennyire fáj:D

2016. máj. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Nem vagyok lifetiltes :)


Nekem nem bírja a könyököm a szabadsúlyos gyakorlatokat, ezért kell a csiga, de az biztos, hogy sokkal jobb lenne szabadsúllyal.


Dehogynem sok. Az alapgyakorlatokkal kicsinálom a lábamat, a többivel megadom a kegyelemdöfést. Úgy érzem nekem kell ennyi. Szerencsére nekem soha nincs izomlázam, de nem most kezdtem edzeni.

2016. máj. 12. 15:37
 30/31 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem bírja a könyököd? Nem tudom, hány éves vagy de gyanítom, hogy 40 alatt, márpedig nem szabadna fiatalon rossznak lenni a könyöködnek, fordulj vele orvoshoz, mi lesz veled így 60-70 évesen ha már most fáj a könyököd?
2016. máj. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!