Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen lábakra hány év alatt...

Ilyen lábakra hány év alatt lehet szert tenni ektomorf/vékony testalkattal?

Figyelt kérdés

Nem a testalkat számít, az mindenkinek más, és mindenkinek más az igénye, valaki már kétezer-ötszáz kilókalóriával tömegel, valakiknek minimum négyezer kell, hogy fejlődjön, ki kell tapasztalni személyre szabottan a táplálékigényt.

Egy hozzávetőleges időt szeretnék olvasni, hogy a semmiből nagyjából mégis mennyi idő alatt lehet az alábbi lábakat "elérni"?


[link]


[link]


[link]


[link]


Az utolsó nekem már elég durva:


[link]



2016. jún. 12. 18:35
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
Mindegy kinek milyen a logikája, ha egy teljesen ártatlan kérdést szétoffol, muszáj lesz ráküldenem egy moderátort. Mindegy, tetszik-e valakinek vagy sem, ha kapok választ, maradhat, ha nem kénytelen leszek töröltetni az érdemi választ nélkülöző hozzászólásait.
2016. jún. 12. 19:43
 32/47 A kérdező kommentje:

"Aki azt hiszi, hogy a személyes ízlése az valami egyetemes kőbe vésett ősigazság!"


Ez vajon miért van? :) Én is szeretném tudni, nekem is feltűnt.


Ja és ki ne felejtsd az ismeretlen vadidegenekbe ok nélkül belekötőket! :D

2016. jún. 12. 19:47
 33/47 anonim ***** válasza:

"i7 proci túl gyors, elég i3" :D


Ez jó példa volt :D

Szakadok gyerekek. Ez jobb, mint egy szitcom. :D

2016. jún. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 Cortez70 ***** válasza:

Nem tudom miért van, de a nők nagy része ezt műveli. Nekem is elmondják a munkatársnőim, hogy szerintük kinek hogyan kellene kinézni és ki a sok, mintha bárki kérdezte volna vagy kíváncsi lenne rá. Egyszerűen nem tudják felfogni, hogy nem csak egyféle ízlésvilág, nézet létezik.

A testépítés nem arról szól, hogy minden nőnek meg kell felelnünk. Ennyi. :)

2016. jún. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 crudy ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tetszik az utolsó. Olyan mint egy formátlan gyurma.
2016. jún. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
ja, nem tudom ki kérdezte, de nem nő vagyok.
2016. jún. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
Cortez, te már nem is szoktad odaverni más nőknek?
2016. jún. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 Cortez70 ***** válasza:
Már? Nekem van feleségem. ;)
2016. jún. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom ektoként 1. 2-3 év, 2-3. 4-5 év edzés. Többi meg nem hozható natúrban, ez egyértelmű.
2016. jún. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim válasza:
Az oké, hogy senki nem kérdezte az ízlesét, de ha már a hülye válaszoknál tartunk, az se valami értelmes dolog, hogy olyan modorral szerelitek le, hogy azzal butának, és rossz ízlésűnek állítjátok be, mert neki más tetszik, mint nektek. Vagyis nektek más tetszik, mint az emberek többségének. Hiába bizonygatjátok, az első kettő sem természetes, és elég undorítóan néz ki, aki ezt gondolja, azzal semmi baj nincs (nyilván veletek sem), az már más kérdés, hogy nem ez volt a kérdés. Én azt szoktam csinálni, ha nem a kérdésre kapok választ, hogy figyelmen kívül hagyom.
2016. jún. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!