Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen lábakra hány év alatt...

Ilyen lábakra hány év alatt lehet szert tenni ektomorf/vékony testalkattal?

Figyelt kérdés

Nem a testalkat számít, az mindenkinek más, és mindenkinek más az igénye, valaki már kétezer-ötszáz kilókalóriával tömegel, valakiknek minimum négyezer kell, hogy fejlődjön, ki kell tapasztalni személyre szabottan a táplálékigényt.

Egy hozzávetőleges időt szeretnék olvasni, hogy a semmiből nagyjából mégis mennyi idő alatt lehet az alábbi lábakat "elérni"?


[link]


[link]


[link]


[link]


Az utolsó nekem már elég durva:


[link]



2016. jún. 12. 18:35
1 2 3 4 5
 41/47 anonim válasza:
Jó, helyesbítek, az első még elmegy. Amúgy hajrá!
2016. jún. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 Cortez70 ***** válasza:
Nem az volt a kérdés, hogy kinek mi jön be. Ennyi.
2016. jún. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%
Linkelj már egy lábat ami szerinted "természetes". Ha az első kettő nem az véleményed szerint.
2016. jún. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:

"Hiába bizonygatjátok, az első kettő sem természetes, és elég undorítóan néz ki."


Azzal ugye tisztában vagy, hogy ezzel a kijelentéseddel éppen ugyanazt csinálod, ami ellen fel kívántál lépni? :)


Nem, ez a "hiába" dolog az igazán hiábavaló. Az első kettőben, illetve háromban (tehát nem kizárólagosan csak a legelsőben) az égvilágon semmi természetellenesség nincs.


A leghumorosabb az, hogy (némi túlzással élve) az első kettőn (hármon?) éppen hogy csak látszik, hogy izmos a muksó. :)


A négyes már testépítő, az ötös meg, ahogy magam is írtam, szinte rettenetes. Ezek lehetnek túlzások, akár a négyes is, de az első három teljsen rendben van.


De akkor a (számomra érthetetlen szempontok miatti) kétkedőknek itt egy kis segítség:


[link]


Vagyis akinek ezek után a hármas - az atlétikus - nem tetszik... Szerintem az vagy langyi, vagy nő. Hiszitek vagy sem, ezt nem sértegetés végett írom. Még ellenszenv sincs bennem, ez csupán tény. Tény, hogy az első három - atlétikus - izomzat bizony nagyon is szemrevaló!


Amúgy kösz a bizatást, rajta leszek! ;)

2016. jún. 13. 23:10
 45/47 A kérdező kommentje:
Ugyanakkor: "Ilyen lábakra hány év alatt lehet szert tenni ektomorf/vékony testalkattal?"
2016. jún. 13. 23:14
 46/47 anonim ***** válasza:
Na a én véleményem szerint vékony testalkattal picivel nehezebb összeszedni ekkora izomtömeget lábra, de nem lehetetlen. Ezt onnan tudom, hogy én nagyobb darab vagyok, edzőtársam meg sovány, és neki lassabban csúsznak fel a kilók um., mint rám. De ez ne legyen probléma. Mindeninek idő kell a fejlődéshez. Neki az a jó, hogy több mindent megengedhet magának a kajában, mint én. :( Én meg koplalok: :D Na jó nem, de jobban odafigyelek mit eszem és mit nem. Remélem tudtam segíteni. Sok sikert!
2016. jún. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:
Kösz utolsó!
2016. jún. 15. 11:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!