Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Minden gyakorlat minden...

Minden gyakorlat minden szériáját bukásig végezni káros?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

azt veszem észre, hogy lassan egy év sem erőben, sem tömegben nem növök semmit. Heti 2x van egy mell-váll-tricepsz, és heti 1x egy hát-bicepsz-láb edzésem.


Általában egy gyakorlatban 3-4 szériát végzem, 6-12 ismétléssel. Viszont minden sorozatot utolsó erőmből kitelő ismétlésig végzem.


Húzódzkodásban is szeretnék erősödni. Az utóbbi 2 hétben 10 sorozat húzódzkodást végzek 5 ismétlésekkel. Egyhuzamban 9db húzódzkodás menne most.

Itt legalább már nem bukásig edzem, és bicepszre ezen kívül csak 2 sorozat kalapács bicepszezést végzek.


Szerintetek megfelelő erőnöveléshez, és másodlagosan tömegnöveléshez, hogyan kellene edzenem?


Pl. a húzódzkodásos séma jó ötlet? Hallottam már a meztelen harcos című könyvben említett GTG módszerről is. Állítólag erőnövelésre nagyon jó, de attól félek ha átállok arra, akkor pedig a tömegemből fogok áldozni.


Kérlek benneteket segítsetek.

Előre is köszönöm!


30/F



2016. júl. 18. 05:07
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Nem bohóckodás, hanem fegyencedzés szerű saját testsúlyos edzés.
2016. júl. 18. 12:17
 12/30 Cortez70 ***** válasza:
Azzal ne is várd, hogy izmos leszel.
2016. júl. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
De az erőm elvileg növekedhetne tőle. És 1 éve már ugyanannyit húzódzkodom sajnos, mint előtte. :(
2016. júl. 18. 12:20
 14/30 A kérdező kommentje:

Szerintem ő eléggé izmos:


https://www.youtube.com/watch?v=v6iQnGq55po


És street workout-ozik csak...

2016. júl. 18. 12:21
 15/30 anonim ***** válasza:
Street workout > Otthoni egyedi "bohóckodás"
2016. júl. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Nézd meg a videót a srácról, utána mond ezt - és a gyakorlatokat amit végez benne. Próbáld ki utána Te is, hátha megy. :)
2016. júl. 18. 12:28
 17/30 Cortez70 ***** válasza:
Nem mindenki lesz izmos vele. Meg sokan súlyterheléssel végzik vagy mellette súlyzóznak. Csak azt nem látod. Én is szoktam néha parkban bohóckodni és hihetik, hogy én attól lettem izmos. Pedig nem. :)
2016. júl. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Kérdező.

Ha majd benned is lesz egy gyógyszertár mint Hannibal-ban akkor majd nézhetsz ki így.

2016. júl. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Hannibal koxol, azt mondjátok? :S

Lehet végez mellette súlyzós edzést, csak max. nem tudunk róla.

2016. júl. 18. 12:39
 20/30 Cortez70 ***** válasza:
Koxol az tuti. Meg ne szupergenetikájú négerekhez viszonyítsd magad.
2016. júl. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!