Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Örs Vezér Téren (Árkád,...

Örs Vezér Téren (Árkád, Sugár) melyik boltban lehet fehérjeport venni?

Figyelt kérdés
Néztem a neten, de az mind ilyen olnine rendelős. Én boltot szeretnék.

2016. júl. 19. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
győri árkádban van biotech, hervis, előtte meg scitec, mindegyikben tudsz venni.
2016. júl. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2016. júl. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Örs Vezér Téren az Árkád, hát az tényleg Győrbe van...
2016. júl. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hogy lehet valaki ilyen g..ci buta? :DD
2016. júl. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt lehülyézed, egyrészt azért is írhatta, mert /mivel Győr környéki, nem pesti/ semmit nem mond neki az Örs Vezér tér, másrészt lehet, hogy tudta, hogy az Örs Pesten van, viszont mivel ő csak a győrit ismeri, ezért javasolta, hogy a kérdező nézze meg, hátha a pesti Árkádban is van ugyanilyen üzlet.

Szóval gondolkozz, mielőtt másokat lehülyézel, mert még a végén magadból csinálsz hülyét ;)

2016. júl. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hol látod tőlem a hülye szót leírva? Ő szidott, amit jelentettem is és ment a lepontozás kisfiam :D


A kérdező nem kíváncsi a győri árkádra, nem releváns neki, azt meg kizártnak tartom, hogy herka herold megnézte a BUDAPESTI árkád weboldalát, hogy TELJES MÉRTÉKBEN MEGBIZONYOSODJON hogy ott is van-e scitec vagy biotech azért, hogy NE ADJON HASZONTALAN VÁLASZT.


Miért akar mindenki buzgón olyan válaszokat írni amik nem a kérdésre adnak választ...


Ebből biztos nem én jövök ki/jöttem ki rosszul :)

Akinek van esze az sejtheti, hogy kik írogatnak ostobaságokat az adott kérdésre.

2016. júl. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te ennyire hülye vagy, vagy csak megjátszod?
2016. júl. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!