Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Totál kezdőnek (botsáska...

Totál kezdőnek (botsáska alkat) valaki összetudna-e állítani egy komplett tömegnövelő edzéstervet?

Figyelt kérdés
Légyszíves valaki segítsen, mert szeretnék életmódot váltani, de senki nincs, aki tudna segíteni. Ha leírást is tudnátok linkelni a gépek használatáról, annak nagyon örülnék. Illetve még egy kérdés? A fekve nyomó padot, meg úgy általában a kétkezes súlyzó rudas gyakorlatokat ki lehet váltani kondigépekkel? Azért kérdezem, mert már akkor a béka feneke alatt van az önbizalmam, ha belegondolok, hogy a 10-15 cm kerületű alkarommal emelgetem a hosszú rudat. Főleg, hogy segítőm sincs. Szóval, ha valaki összeállítana egy viszonylag eredményes tömegnövelő edzéstervet - amit statikusan hónapokon át fegyelmezetten végrehajtva 65-70 kilóra felkúszhatnék - annak nagyon örülnék.

2016. júl. 26. 23:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

lehetsz szálkás és vékony és lehetsz izmos állat, tökmindegy, verekedni tudni kell

ha gyúrsz és abbahagyod az edzést, akkor fogsz nevetségesen kinézni ha az étrended ledegradálod a fszba

2016. júl. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
10-es! Miért is vagyok idióta? Kifejtenéd?
2016. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Mert:


- Nem fog "pár hónap múlva nevetségesen kinézni" attól, hogy abbahgyja a gyúrást.

- Továbbá kit érdekel, hogy ki hogyan verne be a másiknak egyet? A srác izmosabb akar lenni, nem bunyózni akar...

2016. júl. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

1. láttam már rá példát.

2. leírtam az alternatívát, nem hiszem, hogy ezért le kéne idiótázni.

2016. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

- Ha láttál rá példát annak más volt az oka

- Mivan?! Testépítésről van szó, totálisan senkit nem érdekel a bunyó semmilyen szinten. Se minket sem a kérdezőt. Akkor mire írtál alternatívát?

2016. júl. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

ne kötözködjetek a 14-essel, mert ő az utcán nőtt fel.

És aki kiakasztja, annak beakaszt!

2016. júl. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nem én kezdtem el emlegetni Lesnart, meg Overeemet.


A srácnak a béka segge alatt van az önbizalma. Erre adtam alternatívát, hogy nem csak az ez egy lehetőség van, hogy rohan a konditerembe, és emelget, meg issza, eszi a műanyag isten tudja miket, hogy tömeget növeljen.


Elmehet úszni, futni, gyalogtúrázni, attól is meg fog edződni, sokkal jobb lesz az állóképessége, bár a strandon lehet, hogy tényleg nem fog úgy tetszeni a 12 éves kislányoknak, mint egy kigyúrt fazon.


Amúgy meg nem az utcán nőttem föl, de sajnos van gyakorlatom az utcai / kocsmai bunyóban. Általában nem azok a veszélyes fazonok, akik annak tűnnek. Aki kicsit is otthon van az éjszakai életben az többé-kevésbé tudja ezt. Bár tudom, hogy az ide írogatók 99 százalékának pizsi fellőve, ha köpött a maci. Részemről ennyi. Vita lezárva.

2016. júl. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Kutyát nem érdekel a sanyarú sorsod.


A srác meg edzeni akar, nem kocogni,ne te döntsd el mire vagyok.


Műanyag, wtf ember, veled komoly bajok vannak...

2016. júl. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem sanyarú a sorsom.


A futás, úszás, kerékpározás nem lehet edzés? Csak a konditeremben lehet edzeni?


Van néhány testépítő ismerősöm, látom, miket fogyasztanak...

2016. júl. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Na mesélj, miket fogyasztanak.
2016. júl. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!