Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire jó az alábbi "étrend"...

Mennyire jó az alábbi "étrend" és "edzés"?

Figyelt kérdés

Véleményeteket szeretném megkérdezni, a következőkkel kapcsolatban, szeretnék kicsit izmosodni.

Nemem: Nő, 22

Cm: cirka 165 cm

Kg: 52 kg

A héten kb 5 nap aktív, kb 2* eljárok futni, 3* pedig otthon súlyzós edzésféleség (néha felcserélem a kettő arányát) - függ attól, hogy mikor érek haza, mert későn végzek a suliban, de az esetek 95%-ban még későn is elmegyek futni.

Átlagban a reggelim zabkása, sovány tejjel, egy banánnal.

Ebédig nem szoktam éhes lenni, mert annyira jól eltelít.

Ebéd: vegyes, hol főzelék, hol hús. Naponta változtatom a főiskolai menza miatt - egyébként dietetikusok állítják össze az ebédet, ha ez számít valamit.

Vacsora abonett, felvágott melynek minimum 96%os a hústartalma + zöldség.

Edzés után sovány túrót és joghurtot szoktam összekeverni mert nagyon jól esik utána.

Édességgel nem csalok, ha megkínálnak elutasítom.

Nem nagyon van lehetőségem lemérni az étel mennyiséget, de elég jó étvágyam van.

Remélem ennyi adat elég, ha nem írjátok meg mi kll még.


Szerintetek ez mennyire van rendben? Tudom, hogy nem a legpontosabb, de úgy nagyvonalúan. :)



2016. szept. 10. 14:55
 1/6 A kérdező kommentje:
*nagyvonalakban
2016. szept. 10. 14:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyel rudat meg sulyokat azokkal talan tudsz izmosodni de 2-2kilos sulyokkal nem mesz semmire
2016. szept. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És ha a súlyra ráapplikálom a láb/kézsúlyaimat?

Egyébként 2-2 kg-os súlyzókkal mi a probléma? Sajnos ennyire nem értek hozzá. :)

Ezek a sima súlyok, amiket pl a decathlonban lehet kapni nem jók? Mondjuk akkor 2 kg-nál feljebb?

2016. szept. 10. 15:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Azok a 2 kilos sulyzok hanar kevesek lesznek.

Guggolni is kell ha szep feneket akarsz es ott bizony nagy sulyok kellenek. Egy rudat es 2 szerelheto keziaulyzot vennek kb 80 kiloval eleinte. Nem annyira draga, noi berlet meg kb 5000 forint, de terme válogatja.

A kaja jo lenne csak a mennyiseget szamolni kene mert qrva kevesnek tunik nekem. Rizs mehetne es tobb feherje is lehetne benne picit. 3 kilo tejsavo feherje 10k forint az MHN-nél, kb ingyen van..

2016. szept. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Guggolni szoktam, a súlyokat összefogom plusz lehet még felteszem a végtagsúlyokat is. Sajnos szemeszter kezdetén pénzügyileg nagyon leégek, és diákmunkát így csak hétvégén tudok vállalni :(

Kondiban még sosem jártam, így a gépeket sem ismerem. Ott van valami "tutorszerűség" aki tud segíteni?

Igyekszem többet enni, csak sajnos önbizalomhiányos vagyok, így bármennyire tudom, hogy szükségem van a kajára, sokszor nem tudok enni.


Pénz miatt keresek más alternatívákat. Próbálkozok a saját-súlyos(?) gyakorlatokkal is. Plankelésben is érzek fejlődést, csak nem tudom mennyire hatásos.

Kicsit el vagyok keseredve, nem akarok kigyúrt nő lenni, csak épp annyira szeretném, hogy látszódjon.

2016. szept. 10. 16:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajáttestsúlyos gyakorlatokkal is tudsz izmosodni.


Az étrended nem tűnik rossznak, itt találsz pár tippet:

[link]

2016. szept. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!