Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikor, melyik napszakban...

Mikor, melyik napszakban edzzek suli időben? (18F,12. osztály)

Figyelt kérdés

Nagy problémám van azzal, hogy mikor edzzek. Lényegében: nem vagyok izmos alkatú, sok éve edzzek, de néha néha el-elhanyagoltam az edzést, járok személyire is hetente. Itthon szeretnék, mert egyszerűen muszáj, mert a tanulás önmagában kikészítő. Kérdésem lényege: melyik napszakban edzzek, mikor lenne tényleg értelme; emelt ezek két tárgyból, sok a tanulni való, nem hanyagolhatok el semmit, ezért nehéz beosztanom. Reggelt nem merem megpróbálni, mert nem is ajánlják reggel a testépítést (súlyzós, saját gyakorlatok). Arra kérek tanácsot, ha átlag 15:00kor erek haza, mikor mennyi időt szánjak rá szerintetek, melyik napszakban, melyik órákban.

Köszönöm az értelmes válaszokat előre is !



2016. szept. 15. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor belefér, 1-1,5 órád csak van.
2016. szept. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
amikor akarsz, mindegy
2016. szept. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Cortez70 ***** válasza:
Mindegy, amikor tudsz.
2016. szept. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Thx:D
2016. szept. 15. 20:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ingázok reggel 6 kor kelek és kb 16:00-ra érek haza 16:30 ig "ebédelek" majd 18:00-ig tanulok,zenét hallgatok.18:00-tól menyek edzeni kb 8-9 ig(keverem a testsúlyos edzést a súlyzóssal).Ha végeztem tusolok és magintcsak tanulok ha kell és elékészitem a reggelimet hogy tudjak enni mert suliba csak teljes kiörlésű kekszet és gyümölcsöt viszek..Arra is odafigyelek hogy 23:00-kor le legyek feküve hogy legyen meg a 6-7 óra alvás.
2016. szept. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Például hét közben, délután, aztán hétvégén is mehetsz, ha nyitva van a terem. Otthon meg bárhogy alakíthatod.
2016. szept. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!