Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnék tömeget felszedn...

Hogyan tudnék tömeget felszedni, ha a stressz és folyamatos pörgés miatt nem bírok normálisan enni?

Figyelt kérdés
Sajnos alapból rossz az étkezésem, reggelente alig bírok felkelni és képtelen vagyok enni, mert rám jön a hányinger. Ráadásul a stressz és folyamatos pörgés (egyetemista vagyok) sokszor csak akkor bírok enni, amikor otthon vagyok nyugodt körülmények között. Lehet ez a probléma már túlmutat a testépítéssel kapcsolatos étkezésen, de azért félve kérdezem meg...Van itt olyan aki hasonló problémákkal küzdött és sikerült normális életet kialakítania? Remélem tudtok adni tanácsot, legalább abban, hogy milyen irányba haladjak a probléma megoldásában.

2016. szept. 23. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindig áldozatot kell hozni valamilyen téren, ami elhanyagolható az életedben. Én is hasonlóan vagyok. Egyetem, sport, művészetek, barátok és közben rendesen kajálni.


Én úgy döntöttem, hogy a párkapcsolatot áldozom fel, amíg megalapozom az életem.


El kell döntened, hogy mit áldozol be a cél érdekében, egyszerre nem mehet minden sajnos.

2016. szept. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Egyél kevesebbszer és azt inkább otthon vagy nyugodt helyen.
2016. szept. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De a megfelelő mennyiséget vidd be. Tehát mondjuk ne a szokásos módon 4x-6x egyél, mint a testépítők, hanem 3x, de megfelelő mennyiségű és minőségi élelmiszert.
2016. szept. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyetemista koromban nem voltam túl stresszes, nem tudsz valamin változtatni? Hozzáállás, kevesebb órára jársz be, mit tudom én, mikre van lehetőség (egyszer egy hétig be se mentem, nem történt semmi, lehet, hogy jó szakom volt :D).

Akkor otthon egyél eleget, ha tudsz. Valamikor muszáj. De sehogysem tudsz napközben leülni valami nyugis helyen, ellazulni picit s enni? Akkor anélkül, kötelességszerűen, nem ideális, de valahogy kell.

Dobálózom itt a dolgokkal, de nem tudom, konkrétan mit jelent az, hogy nem bírsz enni s vajon mit tudsz tenni annak érdekében, hogy mégis...

Ahogy azt sem tudom, hogy be tudod-e vinni a kalóriamennyiségedet 1-2 étkezéssel, ez nagyon emberfüggő. Vagy hogy miért nem tudsz pár falatot vagy egy marék mogyorót enni napközben kvázi bármikor.

2016. szept. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!