Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vegánként is ugyanolyan...

Vegánként is ugyanolyan gyorsan lehet fejlődni testépítésben?

Figyelt kérdés

2016. nov. 4. 21:31
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

ma 10:34


Nem érdekel az állatok lelke, nem ilyen okból gondolkodom az állati eredetű kaják elhagyásán.

2016. nov. 5. 11:29
 12/25 anonim ***** válasza:
64%
Igen,ugyanolyan jól lehet fejlődni.Az,hogy a növényi ételek fehérjetartalom szempontjából nem teljes értékűek,ma már egy megdőlt elmélet.De persze nem csak a fehérjén múlik a fejlődés,az csak egy tápanyag a többi közül.
2016. nov. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Nem dőlt meg semmi idióták, ha nem komplettálod tudatosan a növényi fehérjéket, és nem viszel be elég esszenciális aminosavat akkor hiánybetegséged lesz és ráb4szol, mindegy mit hiszel.
2016. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Ok,kedves utolsó,éltél már vega étrenden legalább egy hónapig?

Mik a tapasztalataid? Milyen étrended volt? Mit kellett mivel komplettálnod,hogy ne legyen hiánybetegséged? Vagy ha volt,milyen hiánybetegség jelentkezett nálad?

Milyen fejlődésbeli hátrányokat tapasztaltál?

2016. nov. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Nem éltem vegánként, minek éltem volna, éhezni se éheztem 1 hónapig csak hogy kipróbáljam milyen, attól még tudom, hogy éhen döglenék. De biztos véletlenül alakult evolúciósan úgy az emésztőrendszerünk, hogy megemészti az állati eredetű élelmet. Lehet te kérődző vagy, nem tudom, csak ne beszélj butaságokat.
2016. nov. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Egy szóval nem mondtam,hogy nem tudjuk megemészteni az állati eredetű kaját.

Az a koncepciód,ami.Tisztelem,elfogadom.

Ami mellett kitartok az,az,hogy ne idiótázz és butázz le másokat,ha nem éltél még vega étrenden.

2016. nov. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
"Nem éltem vegánként" Ez a mondatod elárult mindent. Azt fújod amit olvasol, nem azt amit tapasztalsz, tapasztald meg és utána állíts ilyeneket, egyébként van egy kis különbség az 1 hónapos éhezés, és a vegán életmód között.
2016. nov. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

"Azt fújod amit olvasol, nem azt amit tapasztalsz"

Ezt honnan veszed? Ez a mondatod elárult mindent. Nem is ismersz, de tényként közölsz rólam általad vélt dolgokat.


Ne adj utasításokat ha megkérhetlek, én se mondom, hogy zabálj húst, csak azt mondtam ne beszéljetek butaságokat.

Tőlem azt esztek amit akartok, én nem leszek vegán, mert nem érdekel. Nem kell a világ összes dolgát kipróbálnom, a szart se kóstolom meg, hogy megtudjam ízletes-e.

2016. nov. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Ez tény, hogy nem tapasztaltad mivel te írtad, nem általam vélt dolog, nem emlékszel arra amit te írtál?

Elég érdekes ember vagy, hogy szerinted egy lapon vehető az állati eredetű étel mentes életmód a szarevéssel. De hát ide illő hasonlatot nem bírsz kitalálni.

2016. nov. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Látom a szövegértelmezésben nehézségeid adódtak, talán az egyoldalú táplálkozás vagy hiányos aminosavbevitel miatt, nem tudhatom. Nekem mindegy..
2016. nov. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!