Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vegánként is ugyanolyan...

Vegánként is ugyanolyan gyorsan lehet fejlődni testépítésben?

Figyelt kérdés

2016. nov. 4. 21:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"Nem is ismersz, de tényként közölsz rólam általad vélt dolgokat. "


Ez most rád igaz nagyon, hol írtam egy szóval is, hogy én jelenleg vegán vagyok? És látom érved már nem maradt csak egy lenéző benyögés egy alaptalan feltételezéssel.

2016. nov. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nem írtam tényszerűen. Nem kívánok érdemben párbeszédet folytatni olyan emberrel aki nem tud szöveget értelmezni. Ennyivel egy krumplival is beszélgethetnék.
2016. nov. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nem tudsz érdemlegeset írni, a vita témájához főleg nem, ezért maradt a szokásos személyeskedés, megtarthatnál egy színvonalat.
2016. nov. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Te se maradtál vegán, még ha ki is próbáltad, tehát arcon köpöd ami mellett kardoskodsz. Hova akarsz még vitázni, egyikünket se érdekli a másik kínja, semmi értelme egymást győzködni. Csak azért írogatsz, hogy a te hülyeségeddel záródjon ez a kérdés. De nyugi meghagyom neked ezt az élvezetet, ha már mára csak ennyi jutott neked..
2016. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem mindenki bírja a húst, pl. én sem.
2018. dec. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!