Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fáj a vállam, mit csináljak?

Fáj a vállam, mit csináljak?

Figyelt kérdés

1 hónapja kezdtem el a saját testsúlyos edzést, de csak ilyen alap dolgokat csinálok egyelőre, mint fekvő, tolódzkodás, stb.

2 napja becsípődött a jobb vállam kb. a felkarcsont, meg a vállcsont között. 1. nap bekentem párszor lóbalzsammal és enyhült is a fájdalom, de még mindig fáj egy kicsit. Tolódzkodni párhuzamos korláton és egyenes korláton, hát mögött (ennek nem tudom mi a neve) is tudok, ott nem fáj, viszont fekvőből megy kb. 20 és el kezd nagyon fájni.

Mit csináljak vele, gondolom pihentessem, de mennyi ideig? Kenjem továbbra is lóbalzsammal, ne csináljak semmi edzést, vagy ami nem fáj az mehet?



2016. dec. 28. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
A legfontosabb a megfelelő bemelegítés, ezenkívül kérj meg egy tapasztaltabb emberkét, hogy ellenőrizzen, megfelelően végzed-e a gyakorlatot. Sokan természetellenes mozgást végeznek, ebből a sok sérülés/fájdalom.
2016. dec. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos eddig elmaradt a bemelegítés, de mostanában próbáltam figyelni rá. A gyakorlatot meg elvileg jól végzem, mert utána néztem és tükörbe is szoktam figyelni, hogy szabályos-e.

Csak most azért megijedtem, hogy nem-e lesz rossz most már a vállam és nem fogom tudni csinálni.

2016. dec. 29. 00:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Étkezési zselatin,edzés előtt lóbalzsam alapos bemelegites. Pihentesd egy kicsit.
2016. dec. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!