Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha elszeretném kezdeni a...

Ha elszeretném kezdeni a húzódzkodást az edzés mellé, akkor mennyi időközönként érdemes és mikor?

Figyelt kérdés
Heti 4x járok edzeni, hétfőn hátra, kedden bicepszre és mellre, csütörtökön lábra és pénteken pedig tricepszre és vállra. Ezek mellett szeretném elkezdeni a húzódzkodást, csak nem tudom mikor lenne érdemes és hányszor. Ez a kondin kívüli tevékenység lenne, mert a teremben ahova járok nincs erre alkalmas rúd.

2017. jan. 15. 14:07
 1/5 anonim válasza:
Jobb lenne az edzésbe beépíteni, de ha nem áll módodban, akkor szerintem a hétfőkre tedd, mivel az a hátas napod.
2017. jan. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor gondolom ezt is heti 1x érdemes.

Hány sorozatot célszerű belőle csinálni?

2017. jan. 15. 14:37
 3/5 anonim válasza:
Azt mondanám, hogy igen, de idővel majd rájössz, hogy érdemes mindent magadnak kitapasztalnod. Nem biztos, hogy neked is az a tuti, ami másnak. Ugyanez igaz az ismétlésekre is. Én széles fogással, előre néző tenyérrel, mellkashoz szoktam húzni 4x6-ot, aztán szűkebb fogással, mellkashoz az arcom felé néző tenyerekkel, szintén 4x6-ot. Lehet valaki azt mondja, hogy ez kevés, lehetne 4x10 is, vagy épp sok a (2x)4x6. Nekem a többi gyakorlat mellé ez így optimális. Ha már könnyű lesz, akasztok súlyt magamra.
2017. jan. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. jan. 15. 15:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ.Ha csak az edzésbe akarod beépíteni,akkor hát napra teszed 5 sorozatban és nem mész 10 ismétlés fölé,idővel súlyt akasztasz magadra.Ha ismétlés számban akarsz fejlődni akkor heti 5 alkalommal 5 sorozatot a Harcos húzódzkodás edzésterv alapján.
2017. jan. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!