Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 30 évesen érdemes lehet még...

30 évesen érdemes lehet még elkezdeni?

Figyelt kérdés
Korábban jártam már edzőterembe, többször is, volt hogy fél évig, volt hogy egy évig. Csak sajnos mindig elfogyott a kitartásom. De fiatal voltam, és nem voltak súlyproblémáim. Kövér most sem vagyok, de a több éves ülőmunka, kevés mozgás megtette a hatását: pocakot eresztettem, és szeretném megállítani a hízást. Szeretnék lefogyni, és izmosodni, van még erre reális esélyem? Család, 2 gyerek mellett. Tudtok tippeket adni, hogy mi motiválhat tartósan? Hogy mivel vehetem rá magam, ha elkezdem, ne hagyjam abba?

2017. jan. 23. 09:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Na húzz bele, még bőven időben vagy:)
2017. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, elhatároztam, belevágok :)
2017. jan. 24. 09:17
 13/13 anonim ***** válasza:

Simán lehet! Én is 30 fölött vagyok, csak nő. Fél éve járok rendszeresen konditerembe, előtte néha-néha mentem, meg inkább otthon csináltam HIIT edzésvideókat és mellé kézisúllyal, gumiszalaggal erősítettem. Soha nem késő elkezdeni. :)

Nekem a környezetem visszajelzése adta a legtöbb motivációt, amikor megjegyezték mennyit változtam, és hogy a kisugárzásom is más. Szintén ülőmunka és kb. 4-5 kilós hízás miatt kezdtem el, ami nem tűnik soknak, de magamhoz képest az volt. Imádom, hogy végre van egy bicepszem, nem olyan lapos a popsim, mint volt. Szerintem a pasiknak is vannak ilyen hiúsági kérdések, ami biztosan motivációt ad, amikor már látod magadon a változást. Hajrá!

2017. jan. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!