Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fegyencedzésről mik a vélemények?

Fegyencedzésről mik a vélemények?

Figyelt kérdés
16 vagyok, és szeretnék magamra valamennyi izmot felszedni. 185cm vagyok, és 85 kg. Nem az a célom hogy kétajtós szekrény legyek, hanem hogy normális alakom legyen, és valamilyen szinten meg tudjam védeni magam/mást.

2017. febr. 6. 21:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én azt ajánlom, hogy keress fel egy szertorna edzőt.

16 évesen még rengeteg minden lehet belőled. A fegyenc és a street workout inkább a 20+-os korosztálynak való, akik már nem tudnak egyesületben sportolni. Sokkal jobban tudsz fejlődni, ha eljársz szertorna edzésekre.

2017. febr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nulla edzésmúlttal tökéletes a fegyencedzés. Csak rendesen, egészségesen kell enni mellé és ne várj sokat tőle. Ahhoz, hogy kigyúrt legyél, a saját tested emelgetése semmi.
2017. febr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 paper_chaser ***** válasza:
Simán jó lesz.
2017. febr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

miért kellett egy hónap után kiemelni? azóta se csinálsz semmit vagy mi?:D van a youtubeon egy olyan hogy Jays Workout, ő 90vhány kiló volt, aztán a fegyencedzés melleti diétával ment le 68ra majd súlyzós edzéssel most 80, persze nem hájat szedett vissza, szóval a fegyencedzés mint látod nagyon jó kezdésnek, aztán testépités,erőemelés,súlyemelés,küzdősportok,bármi

nagyon jó egy alap erőnlét megszerzésére amiből áttérhetsz másra, vagy maradhatsz is, sokan maradnak mert megszeretik

2017. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"aztán a fegyencedzés melleti diétával ment le 68ra "

ez kicsit hülyén hangzik, azért irtam oda hogy diétával merthogy az is számit, 50%-edzés 50%-diéta, mondhatjuk igy:) nem kötözködni

2017. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Lenne értelme, csak nem olyan látványos és gyors az eredmény mint ahogy be van marketingelve, másik a könyvet kb 10 oldalra össze lehetne zsugorítani...

szerintem ez inkább szimplán arra jó, hogy szinten tartsd magad. Arra hivatkozik egyébként a könyv szerzője, hogy xy mozdulat az ökörség mert valóságba nem fordul elő, hát meg döbbentő, de vannak olyan mozdulatok amit fegyencel nem lehet megerősíteni stb,,,

2017. febr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!