Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan fogyhatok?

Hogyan fogyhatok?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok (2 hónap és 17 leszek), 172 cm és 78kg. Már 2 éve edzem eleinte inkább tömegnövelő edzést csináltam, mert nem voltam valami "nagy" gyerek. Kicsit túlzásba ment, mert kezdő voltam és nem sok mindent tudtam így feljött 25kg fölösleg, amiből bőven van zsír. Testzsírszázalékom 22%. 26,37% a BMI-m, ez elvileg túlsúlyos csoport.


Utóbbi 3 hónapban elkezdtem kardiózni is már és a kaja az úgy van helyretéve, hogy a " [link] nevezetű oldalt használom és teljesítem is minden nap tökéletesen. A fehérjét viszont mondhatni ritkán csinálom meg a napi 66 grammot viszont a zsírból az 59 grammot azt szokásom túllépni :/. Mivel nem vagyok még kereső ember így muszáj azt egyem amit a szüleim elém tesznek és nem igazán tehetjük meg azt, hogy havonta 50000ft-t szánjunk csak az én kajámra.


Na de térjünk a lényegre! Egy edzéstípust tudnátok írni amivel ezt lelehetne adni úgy még ebben az évben? 69kg lenne a célom elérni még június-júliusig. Teszek ide egy linket a jelenlegi edzéstervemről. E mellett még heti fél órát gyalogolok gyors tempóban 5x.


Nyáron lenne tervbe az, hogy heti 2y úszás és heti 1x 36km biciklizés. A maradék napokon pedig a fél óra gyaloglás vagy kick boksz.


Bármi plusz tanácsot szívesen várok!


[link]



2017. márc. 23. 15:43
 1/5 A kérdező kommentje:

Edzéstervbe annyi változott, hogy Hétfő: Hát

Kedd: Mell

Szerda: kar

Csütörtök: váll

Péntek: láb

2017. márc. 23. 15:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt a BMI-is baromság nem tudommikor kerül már ki a köztudatból, már akkor is egy baromság volt amikor megszületett. A bmi semmit sem ér mert nem számol az izomtömeggel csak simán tömeget néz éa rohadtul nem mindegy miből áll a tömeg rajtad
2017. márc. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt csak azért írtam le hátha tud valaki valamit vele kezdeni, esetleg ha kérdezné valaki akkor ne keljen még egyszer leírjam
2017. márc. 23. 16:32
 4/5 Zedricht ***** válasza:
Napi 66g fehérje? Egy gyereknek elég max. Neked olyan 140 nem ártana.
2017. márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Vannak napok mikor sikerül azt megcsinálni, sőt...

De legtöbbször olyan 60-70gramm/nap megy csak sajnos.

2017. márc. 23. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!