Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Street workoutozni konditeremben?

Facebook45 kérdése:

Street workoutozni konditeremben?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy elkezdenék street workoutozni konditeremben, nem a szabadban, mivel ott az időjárási körülmények illetve az itthoni eszközeim nem megfelelőek. Kondiba is van több féle húzodzkodó rúd meg tolódzkodó stb. Szerintetek nem fognak kinézni a többiek ott a kondiba hogy én csak saját testsúllyal edzek és hogy akkor mi értelme van kondiba jönni és nem ilyen parkba?

2017. ápr. 28. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:

nem néz ki senki, azért nem szoktak CSAK saját súllyal edzeni teremben mert ugye azt ingyen is lehet kint, és te is ugyanannyit fizetsz mint az aki az összes gépet használja

szóval valóban értelmetlen de nem néz ki senki nyugi, ez ne tartson vissza

2017. ápr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
persze mehetsz, ha edzek súlyok nélkül, és tél van akkor teremben teszem, nem igazán foglalkoznak vele, legalábbis ott ahova én járok
2017. ápr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dehogy néznek ki.

Nekem is van olyan vendégem, akivel csak ilyen edzéseket végzünk.

Húzódzkodás hátra, -bicepszre, tolódzkodások, hasizom, fekvőtámasz.

2017. ápr. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2017. máj. 1. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!