Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ér valamit ez az edzés vagy...

Ér valamit ez az edzés vagy fölöslegesen csinálom?

Figyelt kérdés
Munka mellett nincs időm elmenni konditerembe, ezért otthon edzek minden nap. 6*12 10 kilós sulyzóemelés és 3*20 fekvőtámasz.
2017. máj. 27. 01:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha vékony a karod, akkor jó!

De kaja is rendben legyen!

2017. máj. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Cortez70 ***** válasza:
0%
Egész testre kellene edzeni és majd emelni a terhelést. Ezzel így nem sokra mész.
2017. máj. 27. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy a munkára fogod. Ha igazán akarnál le tudnál menni heti 2-3x terembe.
2017. máj. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
javaslom a fegyenc edzést, nem kell hozzá terembe menni, nem kell hozzá szinte semmi, a saját súlyoddal edzel, én csak kicsit hízni akartam és mivel zsirra nem ment muszáj volt izomra, végig se csináltam mégis elég hamar látszott az eredmény, kegyetlen az biztos (legalábbis nekem nőként nem kispályás) de megéri :) és erre tuti hogy lesz időd, ha nem profi testépítő akarsz lenni akkor elég időd marad erre bármilyen meló mellett :)
2017. máj. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!