Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért méregeti minden primitív...

Miért méregeti minden primitív (nem edző) ember magát egy edző emberhez?

Figyelt kérdés
Csak ezt a sportágat űző embereket találják meg folyamatosan a művelt véglények, mindig csak a "gyúrósok" vére van szívva és hozzánk méregetik a pötsüket. Nem fogom megérteni ezt a fajta gondolkozást, hogy miért mindig egy izmos emberrel szemben kell bebizonyítani, hogy valamiben jobb az éppen bizonygatni próbáló illető. Engem is megtalálnak folyamat, hogy "Na, nyomjunk egy szkandert." stb szövegekkel, aztán, ha netán sikerül nekik bármiben jobbnak bizonyulni, akkor nő a dákó 3 centit, hogy valamiben jobb lett egy gyúrósnál. Miért van ez a jelenség?
2017. máj. 28. 18:56
 1/9 Cortez70 ***** válasza:
100%
Mert előjön a komplexusuk ha izmosabb embert látnak.
2017. máj. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A kerdesben a valasz: mert primitivek. Ostobak. Nem tudok erre szebb szot. Engem is sokszor piszkalnak, oltanak. "Minek mesz minden nap edzeni?" "Minek eszel allandoan?" "Minek azok a porok?" Stb. Szokasos dumak. Szard le. :D
2017. máj. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Lazy Lover ***** válasza:
azért mert ők szhart se értek el az éltben irigyek csak! de engem még azt bosszant hogy csak ránk mondják hogy koxolnak tuti amikor az összes él sportban mindenki szét van cuccolva
2017. máj. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nézd, a WHO adatai alapján a húsz év feletti magyar lakosság több mint 60 százaléka túlsúlyos. Amikor azt látják, hogy ott áll valaki, aki nem olyan mint ők, akkor kompenzálni próbálnak.
2017. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Farmerben es poloban voltam, huvos volt. Megyek az utcan, majd kiabal az autobol menet kozben egy paraszt, hogy "mutasd a labad is"... :D
2017. máj. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bizonygatni mindig a bizonytalant kell.

Alapvetően benne van az önbizalomhiány,ami irigységben,kisebbségi komplexusban nyilvánul meg.Aztán sajnos ott vannak a negatív példák is,amik miatt minden kondist a buta,erőszakos izomagyú kategóriába sorolnak.Emellett ha arra gondolunk,önmagában egy nagyobb,fizikai fölényt sugárzó test is fenyegetettséget kelhet egyesekben,ezért tudat alatt is megpróbálják "lekisebbíteni" a félelem tárgyát.És hát tapasztalatom szerint egy izmos test a legtöbb nő érdeklődését hamarabb felkelti,mert hát ők is ugyanúgy szeretik nézegetni,fogdosni a formás idomokat,ezért a kondisok konkurenciát is jelenthetnek.

2017. máj. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A lakosság 60%-a túlsúlyos és körülbelül 35%-a vézna.


Jönnek veled szemben, akiről látszik, hogy jobban nézel ki, sugárzik a külsődről az erő, ő meg belenéz a tükörbe és egy darab sz**t lát. Valahogyan kompenzálnia kell, hogy ő is ér valamit az életben, különben rosszul érzi magát.


Ugyanezt csinálja a bombanőkkel is a többi nő. "összeszopta" meg "apuci pénzéből könnyű" meg "ha lenne gyereke..." stb.


Én ennyire nem paráznék rá, általában igazat adok nekik. Ha felfújt vagyok, akkor az vagyok. Ha szkanderezni kell, akkor hagyom őket nyerni. Ilyen emberekkel úgysem vagyok sokat egy közegben és az "én farkam" nem lesz kisebb egy ilyen nyominak a győzelmétől, az én önbizalmammal nincsenek gondok.

2017. máj. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szergej55 ***** válasza:
Ne aggódj, a focisokat úgyis többen anyázzák, mint az összes gyúróst együtt.
2017. máj. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem csak a "gyúrósok" vannak kifogva.


Pár éve Valtteri Bottas (F1 versenyző) arról posztolt, hogy ment a barátnőjével egy 200 km-es e-bike túrát.


Kommentek:


"E-bike? Én a harmincéves montimmal is simán körbetekerem a Balatont, csalás nélkül."


"Megnézném én, ha napi 12 órát robotolna a szalag mellett, mennyi kedve lenne bringázgatni."


"Elektromos rásegítéssel csak ennyi volt az átlag? Ezt a szomszédom/fiam/munkatársam az országútijával is hozza"


Szóval aki irigy és lusta, az úgyis talál fogást máson, bármit is sportoljon, bármilyen tevékenységet végezzen.

2022. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!