Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti mit tennétek egy ilyen...

Ti mit tennétek egy ilyen hülye helyzetben?

Figyelt kérdés

Mert ez is csak velem történhet meg. A teremben, ahová járok heti kétszer egy kisebb csapat gyerek is beszabadul és a szomszédos teremben valami karate edzést csinálnak. Rohadt hangosak és idegesítőek sokszor, az edzőjük meg nem vág közöttük rendet. Én egyszer rászóltam az egyik kis hülyére elég durván, mert zavartak már a gyakorlataim közben. Azóta a kis takony, ha meglát folyton odajön hozzám gúnyolódni, piszkálni, nem bírom normálisan végezni az edzést. Néha mások is követik. Ezt mondtam az edzőjüknek, olyankor rájuk szól és 5 perc múlva csinálják tovább.


Mit tegyek? Jó hülye helyzet, mert termet nem akarok váltani egy kis csapatnyi takony miatt, megütni őket meg nem igazán lenne sportértéke szerintem. Pedig rájuk férne, ugye.


2017. máj. 30. 03:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én lenyomnék neki egy sallert, ha már az apja nem tette meg.
2017. máj. 30. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Füles be, aztán a kutyát se érdekelnék, hogy hangoskodnak. De azért fura, hogy egy kisgyerekek oda mernek menni hozzád kötekedni edzés közben, a tulajnak is szólhatsz. Ilyet még nem hallottam. :D
2017. máj. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mikor odamegy hozzád, erélyesebben, fennhangon rá kell szólni. Mert arra nem számít. Ne érj hozzá, és ne mondj semmi sértőt, de nyugodtan felállhatsz a helyedről, miközben azt mondod, hogy "mostmár aztán elég legyen, mi a neved?" Ettől befosik még a legkeményebb kis akciósztár is, te meg nem tettél semmi rosszat, hisz csak a nevét kérdezted. Nekem ez a taktika bevált egy nyaralóhelyen, ahol a napozókat hideg vízzel locsolta egy kis német húgyagyú. Ha elrohan, mert megijed, akkor meg megalázottságában nem mer visszamenni többet, akkor se, ha kiderül, hogy nem bántottad.

Az edzőnek meg szólj, de erélyesen, hogy a felettesének fogod jelezni, hogy a kölköket nem tartja kordában.

2017. máj. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az vicces lehet xd
2017. máj. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Multkor voltak pingpongozó nyugdíjasok, mot karatézó ovisok, legközelebb kutyafuttató lesz egy terembe és a kutyák odaszarnak a fekpadra.
2017. máj. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egy Bolo kinézetű szkanderos roma fog zaklatni kőműves feri haverjával.
2017. máj. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!