Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kalória + nelkul erdemes-e...

Kalória + nelkul erdemes-e edzeni?

Figyelt kérdés
Hali, van értelme úgy edzeni, hogy nincs pénzem kajára, hogy kb a nap folyamán megeszek kb két zsemlét kb 3 tojást edzés után meg par szelet kenyeret uborkával vajjal. Meg eszek egy kis zöldséglevest vagy valamit. Mindig azt eszem ami eppen van itthon, megpróbálok mindig sokat enni, de van, hogy közli anya h most nincs penz stb es most ott van a kenyér egyed azt. Elég régimódi szval hiaba mondom neki, hogy a fitneszes kaja még lehet olcsóbb lenne meg egészségesebb, de nem bírja felfogni. Na de mind1. Van hogy egyik hónapban egesz jol nezek ki aztán megint összeesek aztán megint jo aztán vissza ugyanoda. Tanácstalan vagyok. Sokan mondják h "nem eddzesz keményen azé", de szerintem ez hulyeseg. Erdekes sose hagyok ki egy edzést sem. Szerintetek menjek nyarimunkara és vegyek magamnak abbol kaját vagy hogy legyen, mert ez így nem működik. Segítségeteket előre is köszii! 17/F 70kg vagyok egyebkent
2017. jún. 13. 19:11
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
Te is írod, hogy így nem sokat fejlődsz, szóval tapasztaltad is. Nyilván jobb lenne több kajával, de így is jobb ha edzel, mintha nem csinálnál semmit. És igen, menj melózni ha tudsz.
2017. jún. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan menj melózni, a pénz az mindig jól jön, főleg amikor még nem neked kell aggódni a számlák miatt.


Azt ne feledd, hogy edzéssel még mindig jobb vagy mint edzés nélkül, még ha nem is az igazi a dolog. Ezt neked kell eldöntened hogy megéri-e, ha nem hozza a kívánt eredményeket.

2017. jún. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát még ez is jobb, mint a semmi. Én mielőtt elkezdtem volna a "gyúrást", otthon bohóckodtam kézi súlyzókkal évekig és még úgyis fejlődtem kicsit. A kajára egyáltalán nem figyeltem. Néhány centi feljött a karomra, meg vállasabb lettem, de nyílván a konditerem és a jó étrend hozta meg az igazi fejlődést.

Igen, menj el melózni, akár suli mellett is dolgozz, ha tudsz és finanszírozd abból a kaját.

2017. jún. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!