Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fogyás vagy szolíd tömegelés?

Xanjad kérdése:

Fogyás vagy szolíd tömegelés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 évig edzettem régen aztán sajnos abba hagytam KB. 1 évig.. Most 1 honapja újra edzem. Endo-Meso keverék vagyok és elég alacsony 168 cm és 72 kilo. kb 18% TZS-vel. Tapasztaltabbak véleménye szerint, tömegeljek vagy szálkásitsak? Idei nyárol már sajnos lekéstem de most elég anyagi hátterem van (akkor még diák voltam, most dolgozom) és most már rendes étrendem is van.

2017. jún. 13. 19:30
 1/10 Cortez70 ***** válasza:
Lassú tomegeles menjen ha nincs elég izomtomeg.
2017. jún. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát elég szomorkás hogy a 70-el verekednem kell fekvenyomásba és 90-el felhúzásba ilyenkor talán a legrosszabb hogy abbahagytad..
2017. jún. 13. 19:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Tömegelj ésszel (lehető legkevesebb zsírfelszedéssel) azt majd szálkásíthatsz később, ha nem vagy nagyon elhízva akkor úgyis fölösleges izomzat nélkül szálkásítani.
2017. jún. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 paper_chaser ***** válasza:

Nem szomorkás, mert a legtöbben a rúddal kezdenek nyomni, nemhogy a saját súlyukat megmozdítanák.

Szerintem is mehet egy lassú tömegelés.

2017. jún. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát igen de én már előtte edzettem sokat számithat az is, megfogadom a tanácsotokat és neki láttok egy szólid tömegelésnek. Vélemény étrendről?

Reggeli

1. 5 tojás 2 sárgája + 2 szelet barnakenyér

2. 60 gram rizs + 200g csirke + brokkoli és egyébb zöldségek

3. 60 gram rizs + 200g csirke és brokkoli egyébb zöldségek

4. 60 gram rizs + 200g csirke és brokkoli egyébb zöldségek

5. 5 tojás 2 sárgája + 1 szelet barnakenyér

fehérjém (tejsavó) van itthon edzés után szoktam fogyasztani máskor nem nagyon mert igyis elég fehérjét viszek be. Valamint, multivitamin elengedhetetlen lenne vagy nem túl vészes hogy nincs?

2017. jún. 13. 20:29
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos étrend témában még nem vagyok tapasztalt, szóval mondjátok nyugodtan
2017. jún. 13. 20:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kattansz be ha mindig ugyanazt eszed? Elég ha számolod a makrókat és nem tolod túl a szemét zabálást.
2017. jún. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Cortez70 ***** válasza:
Nem kell ezt enned minden nap, van rengeteg egyéb kaja, csak ahogy írtak előttem, számold a makrokat.
2017. jún. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 paper_chaser ***** válasza:
Szerintem se edd mindig ugyanazt.
2017. jún. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nehezen szokok rá valamire de utána ha megszokom nehezen is tudom elhagyni, 1 honapja csak ez megy csak diétás változatban, eddig.
2017. jún. 13. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!