Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tehetek, ha a lábaim nem...

Mit tehetek, ha a lábaim nem regeneralodnak normalisan egy hét alatt?

Figyelt kérdés

Meglepő lehet, de a lábazás a kedvencem.

Fél éve járok edzőterembe. Még sose hagytam ki lábnapot (masmilyet se), de eddig nem volt ilyen problemam.

Lassan ket honapja vagyok szalkasíto dietan, es azóta eltelik az egy hét labazas utan de mindig ugyanugy izomlazam van.

Egy labazasom 8-10 sorozat guggolasbol, kitoresbol,combfeszito es hajlito gepekbol all.

Érdemes lenne a mennyiségből visszavenni, vagy esetleg két hetente lábazzak?



2017. jún. 23. 13:50
1 2
 1/19 Cortez70 ***** válasza:
Elég lenne a guggolas, hajlitora pár sorozat gép vagy merevlabas felhuzas és vádli. Nem kell ennyi gyakorlat és millió sorozat.
2017. jún. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Alvas mennyi? Vitamin? Etrend?
2017. jún. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Mostanéban elég stresszes időszakom van, ezert gyakran járok úgy, hogy este hajnal kettőkor is a plafont nézem, reggel meg magamtól felkelek 7-8 óra körül. De ez már régebbóta tart mint maga a regenerációs problémám.

Étrendem az zabból, csirkéből, halból, rizsből, sok sok zöldségből, tojásból és túróból áll. Néha reggel megy egy kis rozskenyér de az ritka.

Vitamin az BiotechUsa c vitamim 1000mg

2017. jún. 23. 14:04
 4/19 anonim ***** válasza:
Az semmi... Egy scitec multi pro sürgősen kéne mellé, esetleg valami jobb pl animal pack ha anyagilag belefer.
2017. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Az mennyibe fáj?
2017. jún. 23. 14:07
 6/19 A kérdező kommentje:

Hat mar kikerestem, eleg draga ahoz kepest amit eddig vettem :D

Igy 16 evesen nincs ra nagyon penzem, anyaek meg nem nagyon tamogatnak ebben az egészben, sőtt

2017. jún. 23. 14:10
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a multi prot megprobalhatnad megoldani, vagy ha nem sikerül legalább amega daily one plust. Ez valamivel gynegebb multi, de a semmitől sokkal többet ér. Persze ide kell c vitamin mindnekepp mellé. Még mindig olcsóbb vitamint venni és egészségesnek maradni, mint utólag a gyógyszerekre költeni :)
2017. jún. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Vegyél vissza mennyiségből,ennyi gyakorlat mellé gyakorlatonként 8-10 sorozat nagyon sok.
2017. jún. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Mega daily one plus mar jobban belefér.

De egy 70kg testsúlyhoz ez elég is nem? Vagy ez nem függ ettől?

2017. jún. 23. 14:21
 10/19 A kérdező kommentje:

Csak a guggolásból van annyi sorozat, az nagy súlyos.

A többi az már csak négy sorozat maximum.

2017. jún. 23. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!