Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tehetek, ha a lábaim nem...

Mit tehetek, ha a lábaim nem regeneralodnak normalisan egy hét alatt?

Figyelt kérdés

Meglepő lehet, de a lábazás a kedvencem.

Fél éve járok edzőterembe. Még sose hagytam ki lábnapot (masmilyet se), de eddig nem volt ilyen problemam.

Lassan ket honapja vagyok szalkasíto dietan, es azóta eltelik az egy hét labazas utan de mindig ugyanugy izomlazam van.

Egy labazasom 8-10 sorozat guggolasbol, kitoresbol,combfeszito es hajlito gepekbol all.

Érdemes lenne a mennyiségből visszavenni, vagy esetleg két hetente lábazzak?



2017. jún. 23. 13:50
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Bcaa, fehérje, l karnitin, brutal blade

Ezeket használom

2017. jún. 23. 14:26
 12/19 Cortez70 ***** válasza:
Az akkor is sok sorozat naturalban. Pláne ha kalória mínuszban vagy.
2017. jún. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én is fél éve járok, lábam töretlenül fejlődik. Heti 1-2xedzem meg így:


(Guggolni nem tudok a derekam miatt)

Tológép pár bemelegítő piramis után 3x8, combfeszítő 4x8, hajlító 4x8, vádli (minden edzésnap) 4x12-15

2017. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nekem is jól fejlődik a lábam. Ket hónapja max 60 kilóval bírtam guggolni,most 100kiló a maxom,csak az utóbbi időben nem regenerálódik le jól és ez aggaszt.

Köszönöm a válaszokat. Veszek multivitamint visszaveszek a mennyiségből is kicsit ( legalabbis probalok)

2017. jún. 23. 14:48
 15/19 anonim ***** válasza:
Túl sok a volumen. Hiába bírtad eddig, most diétában vagy, teljesen más.
2017. jún. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
ennyi sorozat mellett nem is lehet többször. Karnitin,bcaa helyett többet érsz a vitaminnal sokkal. Mega daily one jó multi pro drága,jobb ha külön veszed meg. C vitamin mellé télen D vitamin még fontos illetve ha az étrended nem tartalmaz elég Ca,Mg-t akkor az is fontos. Heti össz sorozat 12-16nál általában nem kell több.
2017. jún. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Egy hét kényszerpihenőn leszek, kirándulás miatt. Vagyis igyekszek majd tenni valamit, hogy azért formába maradjak, szoval lesz ido regeneralodni.

Koszonom a segitsegeteket

2017. jún. 23. 20:57
 18/19 anonim ***** válasza:
Edzés végén szánj a combod nyújtásra 5-10 percet.
2017. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ezt tudtam eddig, hogy nagyon fontos demindig csak gyakorlatok kozott nyujtottam. Igyekszek odafigyelni ra minden edzes utan csak elfelejtem gyakran
2017. jún. 23. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!