Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kitől fogadtok el itt leginkáb...

Kitől fogadtok el itt leginkább tanácsokat? Akinek magas a százaléka, aki sokat van itt, vagy akiről láttatok már képet?

Figyelt kérdés
2017. jún. 23. 17:08
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
De ki kell ragadni mert ez a helyzet folyamat előfordul. Vegyük észre, hogy van kűlönbség vélemény és tény között. Ha azt mondom nem tetszik a techno zene az egy vélemeny. Ha meg azt mondom, ha görbe háttal húzol fel, az sérülés veszélyes és helytelen, az meg egy tény. És ezen a tényen az sem változtat, hogy ha egy 6 éves gyerek mondja. Én erről beszélek neked.
2017. jún. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Igen, es nincs is lerokkanva TWB, szoval ezt hiteles lenne tole. En meg errol bszelek.
2017. jún. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
47%
Én a legtöbbet Cortez írásaiból tanultam.
2017. jún. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Hagyjuk mar a twb-t könyörgöm. Veletlen se akarom a látszatát se kelteni, hogy én szimpatizálnék ilyen egyénekkel. Csak zavar a kettősmérce.
2017. jún. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
47%
Cortez szavára adok. Régóta látom és segítőkész, jó tanácsokat ad.
2017. jún. 24. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Cortez70 ***** válasza:
49%

Köszi. Itt ugye arról volt szó a kerdesben, hogy az ide írok közül kire hallgatunk. Tehát nem Jenő és a tré bré gyerek közül kell választani, mivel nem írnak ide. :)

Sokan név nélkül írnak, így nem tudok neveket írni, mondjuk Montypie írásait és százalékát ismerem, ő nálam hiteles ember, vágja a témát.

2017. jún. 24. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Még régebben békakrokk írt ide elég aktívan, tavaly láttam itt uroljára, szerintem ő vágta legjobban a kokszos témát itt mindenki közül, és az edzéshez is értett, forma a is jó volt ahogy láttam.
2017. jún. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Egyet értek, hogy a béka értelmes és építő jelegű hozzászólásokat írt mindig. Kár érte. Persze a sok hülye őt is betalálta folyton.
2017. jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!