Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha totál kezdő vagyok, akkor...

Ha totál kezdő vagyok, akkor kezdetben csak edzésel lehet izmot építeni úgy, hogy mellette csak "szemét" kaját eszek? (Persze nem így akarom, csak kíváncsi vagyok)

Figyelt kérdés

2017. júl. 4. 21:57
 1/8 anonim válasza:
68%
Ha edzel de mellé gyorskaját eszel, chipseket, édességeket akkor ne nagyon számíts sok változásra, zsír is fog rád felmenni bőven és lefedi az izmokat.
2017. júl. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet fejlődni, izomban is, azonban úgy ahogy az első írta, rengeteg felesleges zsír is le fog rakódni amivel később csak a nyavalya van.
2017. júl. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attol fugg mennyire szemét, ha megvan a megfelelő mennyiség, hogy a tested tudjon építkezni, akkor simán..
2017. júl. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha meg van az elegendő fehérje "szemét" kajából akkor gond nélkül izmosodhatsz.


Off:Tisztázni kéne a szemét kaja fogalmát. Kcal múlik még mindig hogy hízol vagy fogysz. Ha megvan az elegendő fehérje és chipset eszik mellé ugyanúgy fogyhat,izmosodhat mintha chips helyett rizset enne. A kaja minősége egészségügyi szempontból fontos!

2017. júl. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Cortez70 ***** válasza:
Lehet ha megvan így is a fehérjebevitel.
2017. júl. 5. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! És honnan tudhatom, hogy mennyi fehérjére van szükségem?
2017. júl. 5. 07:19
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja, és akkor is számít, ha pl este edzek, de reggel vittem be a fehérjét? Tehát nem számít, hogy edzés előtt vagy után?
2017. júl. 5. 07:20
 8/8 Cortez70 ***** válasza:
100%
A napi össz bevitel számít. Legyen meg a napi 1,5-2g x ttkg fehérje.
2017. júl. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!