Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan edzek az egyetem mellett?

Hogyan edzek az egyetem mellett?

Figyelt kérdés
Szeptembertől egy számomra új országban és új városban leszek első féléves egyetemista. Komolyan rá kell feküdnöm a matekra, és más tárgyakra is. Emellett barátnőm is van. Viszont edzeni is szeretnék. Eléggé zavar a testalkatom, 170 magas srác vagyok, 52 kg.. Az lenne a kérdésem, hogy ti, mások, hogyan oldjátok meg, hogy legyen idő tanulásra, barátnőre, és edzésre is? Az időm beosztásával mindig is gondjaim voltak. Emellett hogyan oldjátok meg a rendes kajálást a koleszban? Tippeket, tanácsokat kérnék..

2017. júl. 9. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Az egyetem mellett azért simán lesz időd erre is. A gondok inkább abból adódhatnak, hogy ha kollégiumba mész, és nem lesz lehetőséged hűtőt vagy normális konyhai felszereléseket használni.
2017. júl. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A hűtő nem gond.. Inkább a sütés - főzés, a hely hogy hol, az eszközök, hogy mivel, és az idő, hogy mikor.. Ezeket nem tudom, és ezért szeretném ha valaki meg tudná osztani a tapasztalatait, aki edz, és emellett koleszos is
2017. júl. 9. 17:59
 3/5 aikiboxer ***** válasza:
74%
Bár én karatéztam akkoriban, de az egyszerűség kedvéért minden nap (!) lementem edzésre, vizsgaidőszakban is. Reggelente meg futni 8 km-t. A csajokat ha meg akartak maradni mellettem elvittem magammal edzésre. Itt a fő gond nem az edzés hanem a csajok. Tudod: edzést csajok miatt soha nem szabad kihagyni. Alap. :D
2017. júl. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egyetemeken általában választhatsz edzést is, szóval az rajta lesz az órarendeden.
2017. júl. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az mennyire jó lenne..
2017. júl. 10. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!