Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nincs túl sok izmom és hát...

Nincs túl sok izmom és hát szeretnék edzeni. Arra gondoltam hogy először csak otthon erősítek mert mint mondtam kb. semmi izomzatom nincs. Jó ez így vagy? (Több infó lent)

Figyelt kérdés

Jó így hogy először csak otthon erősítek pár hónapig és utána megyek konditerembe? Vagy egyből menjek konditerembe?

Néztem videókat is haverom is el tudja magyarázni hogy kell egyszer voltam vele 2 hete konditeremben.



2017. aug. 23. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi értelme, menj egyből kondiba. Főleg hogy van aki segít.
2017. aug. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Cortez70 ***** válasza:
Menj terembe egyből.
2017. aug. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10%
Otthon is edzhetsz akár hosszabb távon is. Neked kell eldöntened, hogy gépekkel és súlyokkal, vagy azok nélkül edzel. Ha az előbbi, akkor mehetsz rögtön a terembe.
2017. aug. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
otthoni edzéssel BIZTOSAN szarabb lesz a fejlődésed mintha uazt az időt teremben edzetted volna.Tapasztalat
2017. aug. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!