Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondisok, testépítők, a...

Kondisok, testépítők, a Pumpedék című műsor negatív megítélést okoz?

Figyelt kérdés

Úgy értem, mintha az elmúlt pár évben már nem az a sztereotípia lenne az emberekben, hogy aki konditerembe jár az idióta penészesagyú valaki lenne, hanem szélesebb körben is népszerű lett ez a fajta kikapcsolódás/sport.

Az RTL elkezdte nyomni Pumped Gabót aki miett ti kondisok nem szégyenkeztek? nem ássa alá a kondizás nívóját a srác?

100%-ban hozza a full primitív fehérjeevő látvány kondist, de ez a sportágat magyarországon hazavágja nem?

Vagy pont az ellenkező hatást váltja ki?



2017. szept. 1. 12:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
9%
9-es az épp test nem ott kezdődik hogy agyatlanul tömik magukba az emberek a fehérjét meg az ilyen táplálék kiegészítő hülyeségeket. A kondisok nagyrésze még mindig a csajozás miatt jár be mert amúgy rájuk se néznének a jó lányok :)
2017. szept. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#11 lány vagyok még életemben nem szedtem tápálálék kiegészítőt és a válaszomban sem a pumped felékről beszéltem

#9 voltam

2017. szept. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!