Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kis izomlázra lehet edzeni ha...

Kis izomlázra lehet edzeni ha már jönne az edzésnap?

Figyelt kérdés
Nekem a mell edzés nemcsak a mellben hanem a tricepszben is extra izomlázat okoz. Szombaton melleztem, de ma még izomlázas a tricepszem de csak kicsit. Ha holnap tricepsz-bicepszezem és egy kicsit izomlázas még a tricepszem közben az nem baj? Ha nem 100% kipihent izomra edzem akkor ugyanúgy tudna növekedni? Várni nem várhatok mert hétvégén megint mell.

2017. dec. 5. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj edzeni, majd pihen pihenőnapon.
2017. dec. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Csak 2 pihenőnappm van a héten de a tricepszre csak a mell és a bicepsz-tricepsz nap van hatással.
2017. dec. 5. 13:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan menj el ilyenkor. Egyáltalán nem baj, nem hátráltatja a fejlődést.

Akkor hagyj ki edzést, ha brutális izomlázad van, nagyon fáj. Akkor nem árt pihentetni egy picit.

2017. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha még érzel izomlázat az azt jelenti hogy még nem regenerálódtak az izmaid olyankor ha rá eddzel akkor újra szétszedték az izmaidat tehát az előző edzés fölösleges volt
2017. dec. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 cool story bro
2017. dec. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Spocky válasza:
Fontos a nyújtás, előtte, utána, nem lesz olyan izomlázad és izomláz ellen jó, torna előtt egy kanál méz vagy cukor
2018. jan. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
01-18 19:25 Régi kérdés, nem tudom, hogy nézed e de van az az izomláz ami ellen nyújthatsz mint az állat, megmarad.
2018. jan. 30. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!