Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fegyencedzéshez, fekvőtámaszho...

Fegyencedzéshez, fekvőtámaszhoz érdemes szedni valamilyen táplálékkiegészitőt? BCAA, Fehérje?

Figyelt kérdés

Elszeretnék kezdeni kondizni, de egyenlőre ott tartok hogy épp 10-11 szabályos fekvőtámaszt tudok csinálni.

Ezért gondoltam hogy először mielőtt elmennék rendszeresen kondizni rákészülök. Ha fegyencedzést,fekvőtámaszokat csinálok otthon megéri valamilyen táplálékkiegészitőt szednem? Hogy azért 2-3hónap után valamennyi kezdőizomzatod szerezzek?



2017. dec. 16. 20:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ezt mondod egy diáknak aki nem is keres étrend? :D

Szerintem nem kéne azért igy beszélned attól hogy te konditól elvagy szállva magadtól, mert nem egy a véleményünk. Mondtam hogy szoktak edzeni súllyal a bokszolók de nem az a fő edzésük nekik ezt elhiheted! Azt hogy egy profi bokszoló a nap 24 órájában ráér és edz neki bőven van ideje nyújtani naponta többször is ellenben a tanulóval/dolgozóval.

Az izületvédőm meg elhiheted mert a doki s*ar európai módszerrel fájdalomcsillapitot akart adni ami még a gyomrom is kikészitette volna, ez ám a varázslat. LEIRTAM A NEVÉT MÁR, SCITEC ARTHROXON! Ha nem hiszed el, majd ha fáj valamid csavarj be egy pár levéllel ;)

És még pluszba neked, attól hogy Bécsben jól elvan a seg*ed, itthon más szükséglete van egy embernek, mint hogy kg-onként kiszámolja a kalóriát meg fehérjét meg épp ma milyen gyümölcskoktél igyon. Egy szóval nem mondtam hogy nem számit az étrend, hisz az az alapja ha valaki izmot akar, a fehérje meg bármit sportolsz KELL! De nézd vissza hogy valaha is mást irtam volna mielőtt háborogsz...

2017. dec. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
AZÉRT EGY DISCOUNT KÓDOT KAPOK??
2017. dec. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha a szüleid veszik a kajádat, akkor a szüleid nem adnak ki sok pénzt magvakra, valami "izületvédő" helyett.

Az volt a kijelentésed, hogy maga kondi rossz hatással van azokra a tulajdonságokra, amelyek a legfőképpen kellenek egy küzdősportolónak, hát nincs így. Persze, minden sportoló a saját sportágára specifikus edzést végez, de minden sportágban végeznek nagy súlyos súlyzós edzést, talán a maratonfutók nem.

A boxolók "fő edzése" sem saját súlyos gyakorlatokból áll.

Időt mindíg lehet találni, otthon a szobádban is tudsz nyújtani, miközben kajálsz, ha nagyon akarod megoldod, vehetsz húzódzkodót otthon tudsz lógni rajta stb.

Lehet hogy hat amit írtál, de ugyanúgy hatna ha rendes ételt ennél, ez a lényeg, hogy nem éri meg ezeket megvásárolni, mert a hatóanyagai lazán bevihetőek hétköznapi ételekkel.


"És még pluszba neked, attól hogy Bécsben jól elvan a seg*ed, itthon más szükséglete van egy embernek"

Nyugi éltem már Szerbiában meg Magyarországon is, több más helyen is, eddig mindenhol voltak boltok, ahol megvehettem a kajámat.

Pár narancs, répa meg kiwi naponta nem nagy luxus.

A fehérje kell, persze, a nemsportolónak is, csak nem a fehérjepor.

2017. dec. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A szüleim főznek, de nem fognak nekem külön főzni csak mert sportolok. Én izületvédőket meg multivitaminokat saját pénzből veszem, diákmunka tudod?

Sajnos ha az embernek 8-9 órái vannak és hétvégén is dolgozik, esetleg barátnő is van akkor elég necces mindenre időt hagyni, fő célod hogy tudj edzeni :)

A kaját meg mindenki vigye be úgy szerintem ahogy akarja és tudja.

2017. dec. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Akkor meg miről beszélsz, hogy "És ezt mondod egy diáknak"? :D

Megveheted magadnak olcsóbban a chia magot, mint a tápkiegedet és nem nem kell megfőzni.

Csak meg kell válogatni, hogy mit eszel meg, és kész.

Edzés az kinek mi, nem leszel hajlékonyabb attól, ha súlyzó helyett fekvőzöl.

2017. dec. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!